İlaçların etki gücü artırmak için: kocakarı ilaçları

Benim görüşüme göre, halk için bir araç arttırıcı erkeklerde getirmek için edebiliyoruz, daha fazla fayda, daha farklı ilaçlar onlar doğal kökenli ve hiçbir yan etkileri vardır.

halk ilaçları etki gücü artırmak için

Bu makalede hakkında konuşmak için doğru beslenme. Yani, detay analiz listesi ürünler için arttırıcı ve erkeklerde halk yemek tarifleri. Sonra eğer okuduğunu, kendi tanıdık bir diyet eklerseniz listelenen tüm ürünler için (ya da en azından bir kısmı, ürün veri), sorunları kudret ile var olmayacak kadar olgun bir yaşlılık için.

Başlamadan önce, analizi ürünleri ve yemek tarifleri başlangıç olarak düşünün bazı önemli ipuçları önlemek için ortaya sorunlar kudret ile.

TOP 8 için önemli ipuçları için geliştirilmiş ereksiyon

Alkol

Çok korkunç bir şey, olumsuz bir erkek gücü. Alkol + iyi ve uzun süreli ereksiyon = uyumlu olmayan şeyler. Sonra, alkol gibi vücuda, zarar görmeye başlar ve tüm vücut için ihlal birçok süreci. Ne için fark bozulma ereksiyon olmaya gerek yok alkolik, yeterli haftada bir sürekli temel yumruk, arkadaşlarınızla (gibi birçok söz – dinlenmek). Daha sen içki, daha fazla şans elde etmek kudret ile sorunlar ve gelecekte olmak da kısır, alkol gibi zararlı etkiler ve sperm kalitesi. Belki de 20 – 25 yıl ve diyorsunuz ki, içki sık sık, çok ve kudret ile var sorun yok ... merak etmeyin eğer şimdi tüm iyi, gelecekte (yakın 40 yıl) alkol mutlaka verecektir kendime biliyorum. Ama madem böyle oldu, ne yaşamak değil olmadan alkol, tavsiye ederim azaltmak için kullanımı en aza ve seçmek için sadece kaliteli bir kırmızı şarap. Eğer şarap içmek çok nadiren ve küçük miktarlarda, bir zarar olmaz (bazı kaynaklar bu iddia bile, yarar, iyi ve kaliteli bir kırmızı şarap afrodizyak). Şiddetle tavsiye vazgeçmek distile alkollü içkiler (votka, konyak, viski, vb.) ve bira.

Doğru beslenme

Gözden geçirin diyet çok önemli bir bileşeni yaşam tarzı, bir doğrudan etkiler kudret. Günümüzde insanlar bir sürü ile geldi, her, lezzetli, yağlı ve zararlı bir gıda. Kötüye böyle bir yemek tetikleyebilecek bir dizi çeşitli hastalıklar ve sorunlar, kudret ile. Bu nedenle, tavsiye vermek her çeşit zararlı yiyecek. Yap vurgu böyle faydalı gıdalar: meyve, sebze, deniz ürünleri, yararlı yağ asitleri (keten tohumu ve zeytin yağı), ekşi süt ürünleri, et. Eğer sağlıklı ve neden sağlıklı bir yaşam tarzı size hiç ihtiyacınız olacak halk için bir araç arttırıcı erkeklerde, ve tüm iyi çalışır.

Stres

Düşünüyorsanız ne stres hiçbir şekilde etkilemez kudret, sizi hayal kırıklığına uğratmak için acele. Stres çok etkiler kudret, bu yüzden mümkün olan her şekilde deneyin bunu önlemek için. Stres zararlı etkiler, merkezi sinir sistemi, erkek gücü, çok güçlü bir şekilde bağlıdır ve bu durum sinir sistemi. Aynı şekilde, stres sırasında vücut atar hormonu, kortizol, testosteron üretimini bastırır ve yok eder senin kas kütlesi.

Sigara

Tıpkı alkol, sigara için ölümcül bir madde tamamen öldürür erkek potens. Belki de sigara etkisi bile daha zararlı, daha alkol. Bütün sorun sigara içenler gibi sigara ihlal işi damarları. İlk olarak bastırılmış sesi vasküler (sert bir ereksiyon için gerekli, ne kavernöz organları aktif birikmiş kan, sigara olur bazen kötü). İkinci aterosklerotik plaklar (çünkü damarları tıkanmış veri plaklar, iyi bir kan doldurma bu zayıf ereksiyon ya da hiç). Aynı şekilde, ben yardım edemem ama fark ne nikotin çok güçlü testosteron üretimini azaltır. Bu çok kötü, çünkü testosteron, ana bir erkek bir hormon yapar bir çocuk – adam. Belki de 20 – 25 yıl diyorsunuz, ne duman yapmak için birkaç paket gün ve kudret ile var sorun yok ... merak etmeyin, sigara kadar hızlı çalışmıyor ... tüm sorunları görünür daha sonra (belki 5 yıl, belki 10, belki 20 ... herkes için farklı, ama bir şey onlar – %100).

Kontrast duş

Alın serin bir duş sabahları ve akşamları. O iyi uyarır, kalp damar sistemi ve yüzünden oluyor bu, kan dolaşımını artırmak, bunun sonucu olarak geliştirir ereksiyon.

Uyku

Kanıtlanmış eğer küçük bir temizliği seviyorsun snoo, o zaman bu çok kötü olduğu, tüm vücutta ve özellikle güç. Kısa uyku üretimini azaltır önemli bir erkeklik hormonu – testosteron kadar 25 – 35%. Aynı şekilde, uykusuzluk düşürür, bir daha böyle önemli bir hormon, büyüme hormonu (somatotropin). Uyku sürmelidir az 7 saat, ama en fazla 9 saat (alimler, ne uzun bir rüya da değil, çok iyi olduğu gibi, vücutta ve kısa). Mükemmel bir seçenek, bu 7 – 9 saat (tam da bu nedenle, çoğu kaynaklardan yararları hakkında bir uyku olduğunu söylüyor sürmelidir 8 saat). Eğer herhangi bir nedenle bir uyku gece az 7 saat uyku tavsiye öğleden sonra (örneğin 5 saat uyku gece, bir gece daha uyumam lazım 3 saat).

Güç egzersiz ve aktif bir yaşam

Aktif bir yaşam değil sadece yarar değil potens, aynı zamanda vücutta genel olarak. Kanıtlanmış güç antrenmanı demir ile mümkün üretimini artırmak için doğal testosteron üzerinde olumlu etkisi erkek ereksiyon. Koşu, yüzme ve diğer her türlü aerobik doğa iyileştirir, kalp – damar sistemi ve kan dolaşımı, sonunda neden bole sağlam ve gelişmiş bir ereksiyon. Spor kendisi yararlıdır, ancak çok fazla olmamalıdır, çünkü bunun ters etkisi. Eğer egzersiz spor salonunda haftada 3 kez 45 dakika (vücut geliştirme) ve haftada 5 kez yapıyoruz, sabah koşusu için 10 – 15 dakika (aerobik yük), o zaman bu herhangi getirecek, sadece bir iyilik. Ama eğer 6 direnç eğitimi haftada 2 saat + her sabah sen düşersin 40 – 60 dakika, burada zaten ereksiyon olamaz böyle harika (ama sporda sonuçları çok parlak).

Peki, temel ipuçları tutmak için nasıl onun erkek gücünü yükseklikte – öğrendim. Şimdi konuşmak zamanı hakkında gıdalarda doğrudan olumlu etkileyen erkek potens. Unutulmamalıdır ürünleri ve halk için bir araç arttırıcı erkeklerde, aşağıda açıklanan, gerçekten oldukça etkili, çünkü onlar zaman test edilmiş ve uzun süredir kullanılan, halk arasında aynı veri, ürünler, ucuz, kolay erişilebilir (herhangi bir süpermarket, market veya mağaza) ve doğal kökenli (onlar yan etkileri).

Ürün listesi için asılı kudret

Soğan ve sarımsak

soğan ve sarımsak

Soğan ve sarımsak uzun zamandır kullanılan bir araç olarak geliştirmek, cinsel dürtü erkeklerde. Onlar zengin çeşitli vitaminler (özellikle selenyum), makro ve mikro elementler. Aynı şekilde, sarımsak yaşıyor önleyici eylem (önlemeye yardımcı olur prostatit) ve anti-bakteriyel özellikleri. Soğan ve sarımsak değil kasıtlı davranmak, ereksiyon ve dolaylı olarak. Onlar temiz damarları, sıvılaştırılmış kan, geliştirmek kan dolaşımını, ve bu sonunda neden betonarme bir ereksiyon. İlginç bir şey bu, bu yüzden sarımsak sayısını artırır ve sperm kalitesini, hem iş hem önlenmesi, infertilite. 2 diş sarımsak sarımsak ve soğanın yarısı bir gün bu kadar yeter, ne olur, erkek gücünün yüksekliği idi. Eğer sizi rahatsız eden bir ağız kokusu sarımsak, tavsiye, yemek, ile, en son yemek yatmadan önce (genellikle sabaha kadar zaten hiçbir koku).

Et ve deniz ürünleri

yararlı olacak erkekler için, onlar zengin vitaminler, protein, makro ve mikro elementler (veri besin için çok önemlidir, kaliteli ve doğal testosteron üretimini). Çok etkili gücü olacak kullanma gibi deniz ürünleri: karides, kalamar, istiridye, midye, et, uskumru ve levrek. Aynı şekilde diyet bulunması gereken kırmızı et. Bu tür et yüklenmiştir bu maden, çinko, bir zorunluluktur bir madde korumak için erkek cinsiyet hormonu. Ayrıca kırmızı et, beyaz aynı olmalıdır diyet. Tam bir feragat et olumsuz etkileyen erkek potens ve cinsellik, bu nedenle yemeye çalışın en az 1 porsiyon kırmızı veya beyaz et her gün (daha iyi bir seçenek olacaktır münavebe: pazartesi kırmızı, salı beyaz, çarşamba kırmızı, perşembe – beyaz, vb.).

Bıldırcın yumurtası

Her erkek mutlaka olması gereken diyetlerine böyle bir ürün – bıldırcın yumurta. Onlar gibi çok yararlı ve gerekli vitaminler (A, B6, E ) korumak için güç. Eski çağlardan beri insanlar biliyordu mucizevi özellikleri hakkında bıldırcın yumurtası erkekler için. Onlar temiz kan damarları ve vücudun salgılamak radyoaktif. Aynı şekilde, bıldırcın yumurta sayısını artırmak ve kalitesini artırmak sperm. Birçok farklı yemek tarifleri, ana madde olan bıldırcın yumurtası. Ben size tavsiye yormayın kendinizi hazırlamadan çeşitli halk ilaçları arttırıcı erkeklerde kullanarak, bıldırcın yumurtası, ve sadece bir günlük yemek, 1 – 2 yumurta ile herhangi bir gıda alımı.

Fındık

Fındık kadar diyet bulunması gerekir güç. Uygun farklı fındık (badem, fıstık, fındık, ceviz), tüm içerdikleri E vitamini ve bitkisel protein çok gerekli olan korumak için erkek güç. Yararlı yağ asitleri – işte temel nedeni, onlar çok yararlı. Aynı şekilde, fındık kavrami, böyle önemli bir madde olarak, – arginin. Arginin aktive eder, nitrik oksit, bu, sırayla, olumlu etkiler düzeyi, ereksiyon. Aslında, orada birçok tarifleri ilavesi ile farklı çeşit kuruyemiş. Ben boya, tüm yemek tarifleri, anlatırım sadece en verimli (bence). Bu tarifi bulabilirsiniz aşağıda.

Zencefil ve kereviz

Zencefil ve kereviz sahip pek çok yararlı özellik. Onlar içeren birçok vitamin, makro ve mikro elementler. Zencefil ve kereviz geliştirmek, vasküler sesi ve vücut temizlemek toksinler ve toksinler. Zencefil kan dolaşımını artırır ve harekete geçirir kan organlarında, sonunda neden daha güçlü ve uzun süreli ereksiyon. Kereviz doğal bir afrodizyak olan aktif olarak kullanmak, geliştirmek için cinsel arzu ve iyi bir ereksiyon. Eğer sürekli almak kereviz sapları, sonra zamanla geri unisex kudret ve ereksiyon sona erer çok daha güçlü. Aynı şekilde, o bir ürünüdür gençlik (yaşlanma sürecini yavaşlatır). Tavsiye eklemek diyet zencefil ve kereviz sürekli olarak.

Maydanoz

Maydanoz kabul için çok yararlı, erkek vücut. İçerdiği çok sayıda uçucu yağlar, demir ve vitaminler (A, B6, B12, B3,). O vücudu temizler, normalleştirir, tiroid ve böbreküstü bezleri. Aynı şekilde, maydanoz içerir, eser element apigenin engelleyen östrojen üretimini erkeklerde. İçme maydanoz teşvik kan dolaşımı küçük pelvis ve artan testosteron üretimini (temel erkeklik hormonu). Bu otlar güçlü bir afrodizyak olduğu için tavsiye ekleyerek, farklı yemekler için daha iyi ereksiyon ve cinsel dürtü artırmak. Yemek 1 demet maydanoz günlük ve sizi asla rahatsız kudret ile sorunlar.

Bal

Bal harika bir üründür korumak için erkek güç. O zengin çeşitli vitamin, organik asitler, antioksidanlar, makro ve iz elementler. Birkaç çay kaşığı bal, bir gün yetenekli güçlendirmek düzeyde ereksiyon ve normale iş parçası üzerinde üreme sistemi. Aynı şekilde bal ile birçok tarifleri için arttırıcı erkeklerde. Aşağıda yazdığım en etkili bir tarifi kullanabilirsiniz tüm durumlarda hayat.

Halk için bir araç arttırıcı erkeklerde

Ceviz bal ile

fındık ve bal ile

Oldukça basit, ama aynı zamanda etkili bir halk bir araç, bir yardımcı ile sorunlar güç. Aynı şekilde, yerine ceviz kullanabilirsiniz: fındık, fıstık, ceviz veya fıstık. Fındık + bal – bu, muhtemelen en popüler aracı geliştirmek için kudret arasında erkek nüfusun yarısı. Fındık + bal = iyi bir karışım, doğal afrodizyak, vitaminler, mineraller ve amino asitler.

Pişirmek için nasıl? Tarifi!

Aslında her şey çok basit. Almak ve aynı sayıda fındık (ceviz, fındık, antep fıstığı ya da fıstık) ve bal. Sonra fındık gereken ince doğrayın dökün, bal ve bütün bu karışımı karıştırın. Bitti! Tavsiye almak için küçük porsiyonlar (1 çay kaşığı) gün boyunca (3 – 4 günlük resepsiyonlar). Eğer eğimli bir dolgunluk, bir-ebilmek almak bu karışımı yatmadan önce, o uyku kalitesini artırır.