Hangi yaşta azalır kudret olgun erkekler?

Nedir erkek doruk? Bilindiği düzeyinin cinsiyet hormonları (androjen) vücutta yeteneğine bağlıdır erkek üreme fonksiyonu.

Ama seviye cinsiyet hormonları düşebilir sadece yaşı nedeniyle, ama nedeniyle, eşlik eden hastalıklar, yaşam tarzı, kötü alışkanlıkları. Bilindiği tutulması sağlıklı bir yaşam tarzı yol açar, sürekli üreme dönemi erkek. Ve tersine, kötü alışkanlıkları, kronik hastalıklar neden olabilir belirtileri menopoz, erkeklerde 40 yaşından sonra ve daha genç yaşta. Hangi yaşta belirtileri menopoz doğal nedenlerden dolayı mı? En sık kudret azalmaya başlar var, nispeten sağlıklı bir erkek ve yaşları 50 ila 60 yaş ve üzeri tüm bireysel bağlıdır, vücudun. Unutulmamalıdır ki, bazen oluyor geçici bir kudret, bağımsız bir çocuk. Tam iktidarsızlık ortaya çıkabilir, ağır hastalıklar.

hangi yaşta azalır kudret

Etkileyen faktörler, düşük güç

 1. Kronik yorgunluk, yorgunluk. Kalıcı fiziksel ve ahlaki aşırı yol aynı zamanda erkek gücü azalmaya başlar. Ama eğer ayarlamak, çalışma ve dinlenme, yükünü dengelemek için, vücut vermek, kurtarmak, ortaya çıkan durumu kolayca çözebilirsiniz.
 2. Stres, uzun süreli depresyon. Kudret erkeklerde ruh bağlıdır, doğrudan önlemek için sorunları öğrenmek gerekir dışında hoş olmayan durumlar, meşgul auto-eğitim, özel duyarlılık, belki de düşünmeye değer iş değişikliği hakkında.
 3. Obezite. Neden, neden neden, aşırı vücut ağırlığı bilinmektedir: sistematik aşırı yemek yeme, hareketsiz bir yaşam tarzı, oturarak çalışma, hormonal başarısız, kötüye bira. Son neden doğrudan etkiler. kaliteli bir güç. Çünkü şerbetçiotu (bir parçası bira) içerir analog kadın cinsel hormonu, sözde phytoestrogen. Onun yüzünden oluşmuş değil, sadece bir bira göbek ve oluşan effeminatos bir rakam, ama sonuç olarak sistematik gelirleri phytoestrogen vücut — erkek gücünü kaybetmek.
 4. Diabetes mellitus tip-2 diyabet.
 5. İnme.
 6. Kalp-damar hastalıkları (uygun tedavi olmadan oluyor ihlali kan dolaşımı pelvik sonuç olarak iktidarsızlık).
 7. Etkisi, alkol, uyuşturucu, tütün.
 8. Çalışan inflamatuar hastalıklar, erkek genital ve cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyon neden olabilir değil sadece, zayıf bir güç, ama aynı zamanda tam bir iktidarsızlık.
 9. Zararlı çalışma koşulları (örneğin, iş, kimyasal üretim, etkisi vücut üzerinde toksik maddeler, ne bozabilir çalışma, vücudun genel olarak)

Erkek menopoz belirtileri

 1. Ereksiyon bozukluğu, iktidarsızlık.
 2. Sayısını azaltmak, sabah ereksiyon ya da tam onun ortadan kalkması.
 3. Baş dönmesi, kesintileri, kalp-damar sistemi.

Neden doruk kendini sadece bir azalma üreme fonksiyonu ve diğer fizyolojik belirtileri? Çünkü cinsiyet hormonları etkileyen birçok göstergeler, vücuttaki hemen hemen tüm ve eğer bir kişi hasta ise, bu zayıf yaşayacaktır.

Doruk edebilir sadece fiziksel sorunlar söz konusu olduğunda azalırken, kudret ve diğer bazı işaretler, ancak gelişimsel, psikolojik, nörolojik karakter:

 1. Artan sinirlilik, nedensiz bir endişe, bir korku.
 2. Kırık hafıza yeteneği azalır, konsantrasyon, dikkat.
 3. Nevroz.
 4. Azalmış cinsel dürtü.
 5. Uykusuzluk.

Tüm bu işaretler tecelli ve tezahür değil, tüm bir organizmanın özelliklerine bağlıdır.

Ne varsa düşüyor kudret?

Kudret ile sorunlar erkeklerin benlik saygısı etkiler, yaşam kalitesi ve refah.

Ne yapmalı, eğer ... ... başarısız tedavi edilebilir olup, etki gücü zayıflamış bir etkisi olup olmadığını alımı tıbbi maddeler durumunu üreme alanlarını? Durumu menopoz döneminde erkek düzeltilir ilaçlar reçete bir doktor tarafından ve aynı yöntemlerle halk hekimliği.

Artırmak, iktidarı boyunca şifalı bitkiler, ancak uygulamadan önce bir doktora danışın gerekir, önlemek için beklenmedik etkileri. Uygulanan bu tür şifalı bitkiler, alıç, çoban çantası ve çeşitli ücretler birkaç çeşit bitki.

Artan etki gücü ayarlanabilir kullanımı hormonal ilaçlar. Kudret sonra 50-60 yıllık ihtiyacı için kapsamlı destek, kural olarak, doktor reçete ilaçlar için sürekli alımı. Tedaviye başlamak için herhangi bir sorunlu çocuk ve kudret düzenli tedbirler, kural olarak, yeniden yüklenir. Eğer kudret düştü, ağır yükleri ahlaki ya da fiziksel, gerek yaşam tarzınızı gözden geçirmektir.