Penis büyütmek için nasıl soda: temel tarifler ve yöntemler, yorumlar, verim yöntemi

İnternette çeşitli forumlarda bir sürü bulabilirsiniz değişim teknikleri penis boyutu. Her ikisinin de avantajları ve dezavantajları vardır. Bazı eşliğinde belirgin bir rahatsızlık, diğer gerektiren ciddi bir zaman maliyeti veya herhangi bir yardım. Ancak nispeten son zamanlarda ortaya çıktı oku, penis büyütmek için nasıl soda. Birçok erkek bu test aracı, kendisi ve tarif çarpıcı etkisi. Puanına, zaten bir ay sonra kullanımı penis büyüklüğü başlamıştı birkaç santimetre daha fazla.

Görünüşte, gibi olabilir, normal soda (sodyum bikarbonat) etkisi bir bütün olarak vücut uzunluğu erkek penis özellikle. Mesele şu ki, kan akış hızı ve durumu metabolizması büyük ölçüde bağlıdır. ph seviyesi. Bazı uzmanlara göre, profesyoneller, değişim, asit-baz dengesi, hatta kışkırtmak büyüme malign ve benign tümörler.

P

рименение soda normale yardımcı olur, ph. Sonuç olarak uyarılır, kan ve lenf akışını geliştirir, metabolizma pelvik organları. Bununla birlikte, normal hormonal arka plan, uyarılır üretimi testosteron ve onun dönüşüm prostat bezi. Ayrıca soda aktive hücre bölünmesi süreçler penis, ve doğru kullanıldığında katkıda uzunluğu ve çapı.

Bu ürün, sadece üzerinde etkisi boyut üyesi. Onun yaygın olarak kullanılan ve çözmek için diğer sağlık sorunları.

soda

Bu yüzden, sodyum hidrojen kullanmak için:

 • kurtulmak aşırı kilo;
 • mücadele ile acı hissi ve rahatsızlık, mide ekşimesi;
 • düzeltme göstergeleri asit sindirim sistemi;
 • tedavi dermatozlar farklı nedenleri de dahil olmak üzere inflamatuar süreci yanık sonrası;
 • renk iyileştirme ve düzeltme oval yüz, pull-up ve cilt gençleştirme, streç işaretleri önlemek;
 • geri yükleme döviz işlemleri;
 • detoks toksinler ve toksinler.

Doktor tavsiye düşünmek artan penis, eğer boyutu ereksiyon ise en az 10 cm

Başlamak için en iyi ve güvenli yolu bu:

 • masaj ve özel egzersizler;
 • germe penis uzunluğunu kullanarak, bu amaç için tasarlanmış extenders;
 • uygulama cilt penis, çeşitli kremler ve merhemler, içerir gibi doğal ve sentetik bileşikler, uyarıcı, kan akışını ve kolaylaştırma süreci bölünmesi ve hücre yenilenmesi.

Yeterince acı, ama aynı zamanda garanti etmek için %100 sonuç, yöntem değişiklikleri, büyüklüğü ve şekli, penis hizmet vermektedir ligamentotomy. Bu yeterince ağır bir cerrahi müdahale gerektiren ciddi bir eğitim ve rehabilitasyon. Ayrıca, işlem sırasında hastaya genel anestezi genişler listesi kontrendikasyonlar düğün yaptırabilirsiniz.

İle karşılaştırıldığında, bu metotları, yöntem, penis büyütmek için nasıl kabartma tozu, tamamen güvenli ve acısız. Buna ek olarak, uygulama bu araçları gerektirmez ciddi finansal maliyetler.

PENİS BÜYÜTMEK İÇİN NASIL BİR BAKIM TOZU: FARKLI ŞEKİLLERDE UYGULAMA ARAÇLARI

Uygulamak için kabartma tozu içine bazı kısıtlamalar vardır veya kontrendikasyonları. Bu nedenle, başlangıç büyütme, penis yardımıyla bir gıda ürünü ile daha iyi bir dış prosedürleri.

uvelichenie

Ortak banyo

İlk önce bir taşım kaynatın 5 lt su dökmek, içine 0,5 kg kabartma tozu. Sonra hepsi karıştırılır ve dökülür önceden pişmiş bir banyo. Aynı ilke hazırlayabilirsiniz çözümler ve ortak banyolar. Doğru orantı yaklaşık 100 gr soda litre kaynar su. Daha sonra hacim ve sıcaklık ayarlanabilir istenen değerlerin.

ÖNEMLİ:işlem Süresi geçmemelidir 15 dakika.

Bodur

Pişirme karışımı karıştırmak için gerekli, kabartma tozu, su ile 1:1 oranında almadan önce mantı kıvamında.

Ayrıca bu karışımı ekleyebilirsiniz:

 • bir çay kaşığı bal;
 • uçucu yağlar tercih edilmelidir doğal sistemini uyarıcı, kan akışını bu başlık nane, kekik, biberiye, adaçayı.

Pişirme işlemi sırasında karışımı fırçalayın su yerine kullanabilirsiniz ve bitkisel yağlar dışında (ayçiçeği). Onlar, cildi nemlendirmek teşvik doku rejenerasyonu, anti-inflamatuar etkisi ve normale metabolizma. Mükemmel üzüm çekirdeği, badem, susam, keten tohumu.

ÖNEMLİ: Karışımı eşit olarak uygulanan penis deri ve hafifçe toprak dairesel hareketlerle. Yordamı yinelenen öneririz en fazla üç kez bir hafta.

Masaj

Önemli bu geçici çözüm, penis büyütmek için nasıl bir yardım soda, birleştirir iki tekniği: olumlu etkisi, sodyum bikarbonat ve doğrudan uyarılması, kan dolaşımı ve metabolizma kullanarak masaj.

Gerçekleştirmek, prosedür bu şekilde:

 • sıcak cilt, cinsel organ, bunun için uygun tuz, koymak, kaynar suya batırılmış yumuşak bir havlu veya kumaş kesim;
 • biraz ıslak eller ve hatta avuç içine biraz soda;
 • masaj penis tabanından ve alan dizgin;
 • kabartma tozu, ılık su ile durulayın.

Masaj soda ile penis boyutunu artırmak için daha iyi yapmak için yatmadan önce akşam, sonra prosedür tavsiye biraz uzan ve rahatla.

Tekrar manipülasyon haftada iki kez.

Kompres

Çözüm için 10 yemek kaşığı sodyum bikarbonat yetiştirilmiş bir litre sıcak su. Daha sonra karışımı nemlendirin çizgili kumaş doğal malzeme. Kumaş sarılmış etrafında penis ve zaman 15 — 20 dakika sonra yıkama penis ılık su. Losyon yapmak için bir kez 3 — 4 gün.

sposob

Özellikleri dış soda

Sırasında yordamlar sorunu çözmek için nasıl için büyütmek penis kullanarak soda, dikkat etmek gerekir çeşitli yönleri. Çözeltisi ile sodyum bikarbonat olamaz. daha fazla alana kafası bu neden olabilir cilt tahriş ve rahatsızlık.

Verimliliği artırmak için dış yordam, önceden grev alanı lomber sakral bölümü vertebral kolon bilinen tüm balsam «Yıldız». Bu nedenle, önemli ölçüde kan damarları, pelvis.

Kendisi soda hemen hemen hiç tahriş edici veya diğer bir belirti, delil hakkında bireysel hoşgörüsüzlük. Ancak, eğim, alerjik reaksiyonlara kaçınmak daha iyidir eklemeden önce, temel yağlar veya bal.

Dahili uygulama soda

Geniş popülerlik alımı sodyum bikarbonat içeri kazanmıştır konuşmadan sonra profesör I. P. Neumyvakina. O alarak önerir kabartma tozu gibidir. Başlangıç dozu üçte biri çay kaşığı istediğiniz yetiştirilmiş bir bardak su veya süt, oda sıcaklığında.

Elde edilen karışım içilir günde iki kez (sabah ve akşam) yemeklerden önce yarım saat. Böyle bir düzeni sodyum hidrojen alarak üç gün üst üste. Daha sonra yapmak üç günlük bir mola. Herhangi bir şikayet varsa sağlık, doz kademeli olarak artan bir çorba kaşığı günde iki kez (isteğe bağlı olarak içme çözelti tozu ve öğle yemeği). Bu durumda dayanmak için gerekli düzeni resepsiyon (üç gün tedavisi ve aynı süre mola).

PENİS BÜYÜTME SODA: KONTRENDİKASYONLARI, OLASI KOMPLİKASYONLAR

Sodyum bikarbonat katılır, her mutfakta. Hostes kıyafet sürecinde yemek ve sık sık temiz su tesisatı, mutfak aletleri, kötü nefes kurtulmak buzdolabında. Ama buna rağmen, çok geniş bir dağıtım, dış ve iç uygulama bu aracın bazı sınırlamaları vardır.

Penis büyütme ve kabartma tozu kullanarak banyolar ve losyonlar kontrendikedir:

 • hasar deri kapak;
 • dermatit bilinmeyen etiyoloji;
 • bulaşıcı urethritis, mesele sodyum bikarbonat üstün kurtulmak için yardımcı olur mantar mantar bir tür Candida, ancak değişim ph değeri cilt ve mukoza kötüleştirebilir boyunca bakteriyel iltihabı.

Ancak, bu kontrendikasyonları göredir. Penis büyütme kabartma tozu ile devam edebilirsiniz sonra tam kür bu hastalık.

Alımı, sodyum bikarbonat içeri değil tavsiye edilir:

 • akut gastrik ülser ve 12 duodenal ülser;
 • ağır kronik patolojiler, özellikle etkileyen, karaciğer, böbrek, kalp-damar sistemi;
 • malign ve benign oluşumlar dışında lokalizasyonuna göre;
 • böbrek taşı hastalığı;
 • diyabet.

ÖNEMLİ: patoloji sindirim sistemi bozukluğu ile ilişkili asit, almadan önce soda doktorunuza danışmalısınız.

Tabi kuralları uygulama ve dozaj, herhangi bir komplikasyon kabartma tozu kullanın, penis boyutunu artırmak için oluşmaz. Ancak aşıldığında, önerilen miktarlarda yenmesi mide bulantısı neden olabilir, ve yerel kullanım — cilt tahrişi ve döküntüleri.

Buna ek olarak, üreme için soda hiçbir şekilde kullanamazsınız soğuk su veya süt. Ayrıca bir tavsiye hemen sonra böyle bir içecek. Tutulmalıdır aralığı en az 20 dakika. Sağlık bozulma uygulama sodyum bikarbonat gerekir, hemen durdurmak ve gerekirse tıbbi yardım isteyin.

PENİS BÜYÜTME KULLANARAK SODA: YORUM, GÖRÜŞ UZMANLARI

Son zamanlarda popülerlik farklı şekillerde uygulayarak sodyum bikarbonat yener tüm kayıtları. Bu aracı tavsiye, tedavisi ve önlenmesi için hemen hemen herhangi bir patoloji iç organları. Göre erkekler, penis büyütme kullanarak, soda, gerçekten etkili. Bir ay düzenli kullanımda penis uzunluğu artabilir 1 — 1,5 cm Hakkında böyle bir sonucu göstermektedir ve çok sayıda referansları güçlü seks.

Hakkında yorumlar soda için penis büyütme

Andrew, 29 yaşında «Boyutu hakkında kendi onurunu oldu merak etmeye henüz ergenlik döneminde. Bir çeşit ben ve genel olarak kabul edilmiş normlara, ama yine de keşke daha güçlü etkilemek için kızlar. Ben uzun bir süre okudu, bilgi yöntemleri, penis büyütme, ama uygulama kremleri ben inanmadım ve istediğiniz düşünceler kullanımı hakkında farklı cihazlar atmış oldu sürünür. Sonunda denemeye karar tarifleri tabanlı soda. Sonucu memnun oldu, sadece üç hafta, ve zaten artı 1 cm».

Oleg, 25 yıl «Sürekli partner yok, ve şimdi, dedikleri gibi, etkin girebilirsiniz. Ama kalıcı gibi görünüyor, kızlar bekliyor beni yatakta daha fazla bir şey. Denedim farklı oyuncaklar, pozlar, rol yapma oyunları. Ama sonuca değil, son olarak rol oynar seks boyutu benim haysiyet. Tüm mevcut yöntemleri seçti artış uzunlukları kullanarak, soda ve прогадал. Hakkında konuşmak olmaz diğer yöntemler, ama bu gerçekten yardımcı oldu. Bir buçuk santimetre ay olmadan harcama ve çaba».

Дружин Viktor Petroviç, cerrah ürolog «Tanıklık operasyon için penis boyutunu artırmak için çok değil. En sık olarak hastaların bana arka plan üzerinde farklı psikolojik kompleksleri. Ama önce yatağa ameliyat masası, tavsiye hastalara denemek daha güvenli bir araç. Açıkçası, etkisi farklı spreyler ve kremler neredeyse yok. Ama burada normal bir soda harikalar yaratıyor».

Penis büyütme kullanarak soda — basit ve etkili bir yol ile çeşitli sorunları çözmek cinsel yaşam. Sodyum bikarbonat, güvenli, pratik komplikasyonlara neden olmaz. Verimliliği benzer yöntemler geliştirmek, kullanarak gelişmiş extender veya vakum pompası (model cihazların bir sürü, onların satın alınabilir seks-shop). Bir rol oynar ve fiziksel aktivite, uyum, doğru beslenme, kilo kontrolü.