Artırmak için bir araç kudret erkeklerde

Kudret — sorun, tanıdık, istisnasız erkek. Azalması veya kaybolması kudret her zaman değil, bu sorun, yalnızca sizin bu saygın firmanızdan yaş, ve genellikle ciddi bir sorun olabilir, genç bir erkek. Deneyelim nedenlerini sıralamak azalma, ereksiyon ve nasıl giderileceği geri yükleme.

Genellikle, biz meşgul, özel sağlık, sadece fark, ilk belirtileri sorunu, ve tamamen ödemek dikkat önleyici bir eylem. Modern ritim, büyük bir şehrin göstermektedir bir dizi zihinsel çaba, sürekli stres, yorgunluk, uyku eksikliği ve hareketsiz yaşam tarzı. Tüm bu faktörler mümkün kalitesini etkiler ve seks ve düşük libido.

Sorunları önlemek için cinsel alanda çalışın, çok fazla çalışmak, iş yerinde innocens kendini dayanılmaz giyiyorum sorumlulukları. Hafta sonu çalışın adamak kendini, mutlaka uyku yeter, en azından haftada bir kez, kendi yürüyüş ve bir anda vazgeçmek bilgisayar. Elektromanyetik radyasyon ve statik duruş monitörün önünde gelişmesine katkıda erkek güç. Nikotin ve alkol, ana — arkadaşlar zayıf bir ereksiyon. Deney — vazgeçmek sigara ve alkol bir ay. Sonucu memnun ve sen, ve senin partner.

Basit sırlar, mucizeler

Basit sırlar, mucizeler

Buhar banyosu, sauna veya buhar odası — işte en keyifli bir şekilde ereksiyon geliştirmek için. Ziyaret banyosu haftada birkaç kez kullanın huş süpürge. Yüksek sıcaklık kan dolaşımını artırmak ve genel sağlık etkisi. İyi bir sonuç vermek zıt küvet veya duş, yatmadan önce. Başlamak için, sıcaklık farkı küçük olmalı ve rahat bir vücut için.

Daha sonra bu rakam gerekir maksimize. Alternatif sıcak ve soğuk su 8-10 kez alma. Bu işlem iyi eğitiyor damarları ve kan akışını artırır organlara. Başka bir yöntemini kullanabilirsiniz çinli şifacılar. Bunu yapmak için, almak birkaç parça buz sarın kumaş ve uygulamak dönüşümlü tabanına kafatası, kalp ve testis. Tutmak için en fazla bir dakika, her bir bölgede.

Ürünler artıran kudret

Arasında tatlı bir lider konumda, bal gibi en güçlü doğal afrodizyak. Eğer ona ekle fındık (fındık, fıstık veya ceviz) — bunun güçlü bir araç için mükemmel bir ereksiyon. Bu ilacı bir tedavi gerekir ve bir çorba kaşığı için 3 saat kadar uyku. Sonucu ortaya koyduğu bir hafta sonra başlamak alımı.

Erkek gücünü artırmak için yeteneğine sahiptir herhangi bir et. Ancak burada aşırıya değil ineklemek ağır et yemek bir gece. Et, balık tarafından değiştirilebilir. Özellikle iyi pisi balığı ve uskumru. Bu durumda, daha iyi balık kızartma tavada, yağda ve fırında folyo ya da pişirme üzerinde bir çift. Harika bir garnitür olacak sebze, mantar, herhangi bir yeşillik.

Bahar ve yaz güzel zamanı salata yaprağı, karahindiba. Karahindiba mükemmel gücünü artırır, ama eklemek salata değil, daha üç-dört yaprak gibi, belirli bir acı kötü bir tat yemek.

Tüm bilinen nefis deniz ürünleri — midye, karides ve kerevit de sizi etkileyen artan güç. Soğan ve normal sarımsak — en iyi yoldaşlar ve iyi bir ereksiyon. Tüketmek, onları herhangi bir biçimde ve herhangi bir miktarda.

Orada tarifi sihirli mermi araçları erkekler için. Bir kilogram soyulmuş ve ince doğranmış sarımsak serpin, üç litrelik kavanoza dökün ve ağzına kadar bankalar kaynamış su. Karışım, bir ısrar, bir ay boyunca düzenli olarak sallama. Almak infüzyon bir çay kaşığı, günde bir bardak süt. Almak kadar banka boşalıncaya. Bu işlem vücudu gençleştirir, kan damarları temizler ve ömrünü uzatır.

Ne vermek daha iyi? Fast-food, salam, sosis, makarna, patates bu «boş» ürünler olmak zorunda değil sürekli bir diyet. Enerji içecekleri ve kahve vermek anlık şarj, ama sürekli kullanılan gücünü azaltmak mümkün. Ekmek satın almak daha iyidir çavdar veya kepek. Gür beyaz ekmek istila damarları azaltarak, onları çapraz.

Özel egzersizler

Özel egzersizler

Onları meşgul ev odaklanarak, en az zaman harcayarak hiçbir maddi araçları için idealdir artış potansiyeli evde meşgul insanlar.

«Tutmak bir taş». Temel pozisyonu — ayakta dik, ellerini kemer. Biraz dizlerinizi bükün ve güçlü bir şekilde sıkın ve yeniden rahatlatın, kalça kasları birkaç kez, sanki tutmaya çalışıyorum, arasında sıkışmış, onlara taş. Düzeltin, rahatlayın ve beş kez tekrarlayın.

«Köprü». Orijini için sırt üstü yatmak, ellerini çekip gövde boyunca, diz yarı-bent konum vardır, yere düz ayak. Tutarak sırt yağış bekleniyor, kaldırın ve bir süreliğine taz.

«İncessu». Kabin içinde yürüyüş imkanları, imkanlar diz yükselterek, dokunmaya çalışırken, onları karın ve bir saniye basılı tutun ve bacaklarınızı bu pozisyonda.

«Atlama». Ayakta, ellerini kemer. Başla yerde çalışan, bu yerden dökülmek için sadece topuk, çorap sabit kalır. İzleyin., enerjik, hızlı presler bükme ve eğilmez diz. Başlamak gerekir bir dakika.

Otlar gücünüzü artırır

Yemek tarifleri, bitki iktidarsızlık, pek çok, biz bazı en basit ve güvenilir.

Anemon orman, bitki, zehirli, bu nedenle tüketilmesi dikkatle, titizlikle takip ederek doz. 1 çorba kaşığı sapları ve yaprakları dökün 0,5 litre kaynamış su ve ısrar 1 saat. Tüketilmesi çeyrek bardak günde iki kez.

Soğan libidoyu artırır faaliyetleri testis hacimleri artar sperm üretimini vücutta. Sen-ebilmek kullanma bir ampul gibi taze ve bir tentür olarak. Orta iki soğanı doğrayın, üzerine dökün 400 ml ılık su, ısrar etmek, 4 h, içki 0,1 litre, günde üç kez.

Kardelen Voronov kullanılır iktidarsızlık ortaya çıkan toprak, stres ve tükenmişlik. 1 çorba kaşığı kurutulmuş çiçek ve yaprakları dökün, kaynamış bir bardak su içinde bir saat, süzün. İçki 0,3 su bardağı günde üç kez.

Radyogram pembe. Sadece kullanılan kökleri. Israr rizomlar votka bir parçası kökleri almak için beş adet votka. Israr iki hafta boyunca. İçme ve 15 damla günde üç kez için 15-25 yemeklerden önce dakika.

Ciğerotunu dozaj. 10 gr kuru otlar dökün bir bardak kaynamış su, ısrar etmek 1 saat. Zorlanma tülbent veya süzgeç. Yemekten önce 1 çorba kaşığı günde üç kez. Çim yerine baharat ekleyip çorba ve salata.

hap

Hap etki gücü artırmak için

Bir yandan, hap kullanımı oldukça uygundur. Etkisi anlık, fizyolojik bağımlılığı yok, yan etkisi en az. İlaçlar, özellikle penis, kısa bir süre için onu lider devlet tam mücadele hazır. Ancak, mevcut bir dizi psikolojik sorun. Daha sonra, hatta iyi seks olmadan kabul hapları genellikle karşılayan bir adam ve başarısız girişimleri sadece inanç güçlendirmek, kendi güçsüzlük.

Çok sık sorun potansiyeli olan bir sonucu olarak ortaya çıkan hormonal dengesizlik, vücutta. Yeterli bir doktora teslim hormon testi alarak başlamak için gerekli hazırlıkları kurtulmak için böyle hoş olmayan bir sorunu, iktidarsızlık gibi.