Geliştirmek, iktidarı halk ilaçları

İyileştirilmesi sorunu ve kudret, çok güncel, bugün, hakkında kaygılı olduklarını erkekler ezelden beri. Bu nedenle, yemek tarifleri, geleneksel tıp birikmiş birçok araç ve yollarla bu sorunu çözmek için. İlk etapta, tabii ki, bitkisel tedavi – fitoterapi. İkinci gelişme kudret gıda kullanarak. Peki, üçüncü – su arıtma ve bazı oldukça yaratıcı yollar geliştirmek için erkek gücü.

Bitkisel ilaç

Geliştirmek için kudret ile şifalı bitkilerin infüzyon ve tentür almak için gerekli, sistematik. Düzensiz resepsiyon, büyük olasılıkla etkisiz.

Düzeyini artırmak için kudret halk tıp birçok uygulama gibi bireysel otlar ve ücretleri. Yemek tarifleri kullanılması anlamına gelir kurutulmuş otlar.

Kullanımı bireysel otlar

Ginseng. Bu yüksek verimli, tanınan, eski çağlardan beri afrodizyak (madde, uyarıcı bir aşk bir tutku). Kök, gerçek yabani ginseng kullanılabilir biraz, ama eczane tentür, ginseng kökü, yetiştirilen plantasyon, sizin için yardımcı olur erkekler ile başa çıkmak için geçici bir zayıflık. 30-40 damla tentürü içilir (su ile) sabah, ve tekrar kabul günü. Tedavi oldukça uzun olabilir, bu yan etkileri görülmektedir.

Dubrovnik. Bu bitki uygulanan bir tentür: 5 yemek kaşığı ot, dubrovnik, demlenmiş kaynar su (bir bardak) gerekir ısrar 3/4 saat. Pişmiş kaynatma içecek 1 gün 3-4 resepsiyon. Tedavi dubrovnik iki hafta.

St john's wort

St john's wort. Yaygın olarak bilinen ve popüler bir bitki özelliği vardır, kan akışını artırabilir pelvik. Geliştirmek için kudret içebilirsiniz infüzyon otu: bir bardak kaynar su dökülür çim miktarı iki yemek kaşığı, ve ısrar 1 saat; içmek 1 gün 3 resepsiyon. Ayrıca popüler tentür votka için: kuru ot dökün votka ile ilgili olarak 1:5; sonra 7 günlük zerk alabilir, aldığınız aracı tek doz 40 damla; 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır.

Motherwort. Çim leonurus sayısı iki çay kaşığı dökün ve bir buçuk litre kaynamış su, oda sıcaklığına kadar soğutulmuş. Sonra 8 saatlik zerk almak günde üç kez 100 ml, yemeklerden önce.

Leylak. Bir çorba kaşığı çiçek leylak, demlenmiş su bardağı kaynar su, demlenir kadar soğutma. İçki infüzyon gerekir 1 gün küçük porsiyonlar (30-40 ml). Tedavi kursu – en fazla iki hafta.

Isırgan otu. Geliştirmek için kudret tavsiye edilir 5 yemek kaşığı ısırgan otu aile tohum atmak kaynar şarap (veya başka bir üzüm şarap) ve pişirin 5 dakika. Şarap almak gerekir 1/2 litre. Israr yarım saat. Almak için gece 50 ml.

Air sıradan. Köksap bu bitkinin kesilmiş küçük parçalar ve defne kaynar su (1 bardak), ısrar, 8 saat. Tek doz – 1 yemek kaşığı. Bir gün alarak 3 kez tekrarlanır, yemeden önce. Sadece çiğnemek günde birkaç kez küçük parçalar anaç hint kamışı (rağmen onun acı tadı).

Aloe. Taze aloe vera suyu bal ile karıştırılarak (oranı 1:5). Tek doz – 1 çay kaşığı karışımı. 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır, yemeden önce. Tedaviye devam 1-2 ay.

Deniz topalak. Azaltırken kudret topalak suyu ile karıştırılır özü oranı 20:1. Tek doz alımı – 1 yemek kaşığı. 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır. Ders – en az üç hafta.

Asarum

Kopitnik. Bu çim geliştirmek için, kudret için değil, ağızdan alınan (kopitnik zehirli!). Kurutulmuş kökleri ungulates toprak toz. Bir çorba kaşığı elde edilen toz ile karıştırılır ve aynı miktarda taze süt. Elde edilen karışım her cilt sürtünme kasık bölgesinde. Tedavi kursu – en fazla iki hafta.

Kullanımı bitkisel ücretleri
  1. Toplama, st john's wort, ısırgan, yonca ve nane. Listelenen otlar almak eşit miktarlarda (5 çay kaşığı her ot), dökmek bir termos içinde kaynar su bir litre. Zaman 20 dakika. Filtre. Tek doz alımı – 1 su bardağı. 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır. En iyi aksiyon toplama yonca ve st john's wort, hasat, kuru yerlerde, nane ve ısırgan – ıslak.
  2. Toplama yaprakları, ahududu, çilek, böğürtlen ve frenk üzümü. Bu bitkilerin yaprakları, alınan bir çorba kaşığı karıştırın ve 3 yemek kaşığı elde edilen karışım, kaynar su ile demlenmiş (üç bardak). Zaman güneşlenmek için bir su banyosunda 15 dakika Sonra kapanır yangın, vermek suyu soğumasını bekleyin. İçki olarak çay, 1 su bardağı, yarım saat önce yemek. 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır.
  3. Toplama kül ve kuşburnu. Almak için eşit olarak (20 gr.) kuru üvez meyveleri ve kurutulmuş kuşburnu. Brew termos 500 ml. kaynar su. 6 saat sonra infüzyon için hazır. Al yarım fincan. 1 gün alarak 3 kez tekrarlanır.
  4. Toplama aloe, kuşburnu ve maydanoz tohumu. 150 gr. taze aloe suyu, 100 gr. kuşburnu, dövülerek toz 30 gr. maydanoz tohumu, dövülerek toz karışımı 250 gr. bal ve 350 ml kırmızı şarap. Karışımı ısrar iki hafta boyunca karanlık bir yerde, sallama zaman zaman. Doz alımı 1 – 1 yemek kaşığı. 1 gün ilaç almak gerekir üç kez, yarım saat önce yemek.
  5. Karışımı tentürler aralia ginseng, eleuthero, zamanihi ve rhodiola rosea.

Ücret ecza tentür ve özleri:

  • tentür aralia – 50 ml;
  • ginseng tentür – 50 ml;
  • özü eleuthero – 30 ml;
  • zamanihi – 50 ml;
  • ekstresi rhodiola rosea – 30 ml.

Tüm bu karışık ve saklanan karanlık bir yerde. 30 damla karışımı almak yemeklerden sonra günde üç kez.

İle tedavi gıda

Gıda büyük bir miktarda içeren protein, hem de vitamin A, c ve E yükseltmek erkek gücü. Bu nedenle erkekler, hoşnutsuz bir düzeyde kendi kudret etkinleştirmeniz gerekir günlük menüsünde bu ürünler.

Yüksek protein gıdalar

Bu grup ürünler arasında et, balık, deniz ürünleri, süt ürünleri, yumurta, mantar.

Yemek masasında erkekler her gün bulunması gereken yeterli miktarda et yemekleri. Olumlu etkisi üzerinde bir düzeyde kudret, hatta sıradan pirzola veya kızartmalar. İşte Kafkasya'da, örneğin, inanıyorum çok yararlı bir amaç için böyle bir çanak gibi boğa veya kuzu testis, kızarmış soğan ile.

Balık (özellikle uskumru ve pisi balığı), kırmızı havyar, et vatozlar ve köpekbalıkları, deniz ürünleri (karides, midye, istiridye) - bütün kaynağıdır, cinsel güç erkek. Ancak, tüm bu ürünleri kullanmak gerekir değil kızarmış ve haşlanmış olarak, aksi halde istenen etkiyi elde değil.

Geliştirmek, kudret ve süt ürünleri: ekşi krema, krem, lor, peynir, yoğurt. Ama yemek için bu ürünlerin kullanılması gerektiğini tam yağlı, doğal, yerine pastörize süt.

Yumurta yararlı herhangi bir şekilde: haşlanmış, sahanda, omlet vb. halk hekimliğinde özellikle tavsiye edilir yemek için her sabah aç karnına bir yumurta sarısı, pişmiş, haşlanmış.

Ürünler-afrodizyak içerir ve mantar. Onlar da protein kaynağıdır, ayrıca, çinko bakımından zengin, olumlu yönde etkileyen bir kudret. Özellikle etkili bir etkisi nadir var yer mantarı, yanı sıra oldukça sıradan morels.

Sebze Sebze

Soğan tüm çeşitleri ile antik çağda kullanılan geliştirmek için kudret (soğan, yeşil vb.). Ayrıca, eşit derecede yararlı bir soğan haşlanmış, kızarmış, pişmiş ve hatta kurutulmuş formda hem de bir parçası olarak farklı yemekler.

Şalgam için de kullanılır iktidarsızlık tedavisi. Taze şalgam gerekir kaynatın havuç suyu veya süt, rendeleyin, eşit miktarlarda karıştırılır, bal ile. 1/3 su bardağı bu karışımdan bir yemek tavsiye edilir yemeklerden önce, günde üç kez.

Artırır erkek gücü güveç süt havuç. Almak onu-aynı dozda ve şalgam.

Çok yararlı düzeyini artırmak için kudret domates. Bunların, sınırsız, özellikle pişmiş veya haşlanmış olarak.

Karpuz ve kavun olmasa da sebze aittir, ayrıca afrodizyakи. Son çalışmalar göstermiştir ki, karpuz içeren maddeler üzerinde etkili erkek vücut gibi Viagra.

Yararlı doldurulmuş sebze, salata karışımı, limon suyu ve zeytinyağı ile. Ayrıca, yemek için tavsiye edilir batımında. İstenen etkiyi elde garanti zaten bir kaç gün sonra!

Meyve

Tatlı afrodizyak – meyve – kadar istiyorum. Bunlar, avokado, ananas, muz, nar, incir, çilek, hindistan cevizi, hurma.

Fındık

Fındık (ceviz, fıstık, fındık, ela, antep fıstığı, vb), neredeyse en yararlı geliştirmek için kudret üründür.

Sadece var ceviz ay boyunca (100 gr. bir gün içinde).

Mümkün yıkayın ceviz, keçi sütü. Günlük doz – 1 su bardağı soyulmuş ve fındık 2 su bardağı keçi sütü ve bal ile. Bal biraz – 2 yemek kaşığı. Tedavisi de devam ediyor, 1 ay.

Fındık kurutulmuş meyve ile:

Bu sizin ezilmiş motorları on iki ceviz eklenir 200 gr. doğranmış kuru meyve (kuru üzüm, kuru erik, incir), karıştırılır. Karışımı buzdolabında saklayın ve almak, her sabah 2 çay kaşığı içilmesi yoğurt veya yoğurt.

"Sütü" çam fıstığı:

Soyulmuş çam fıstığı zemin seramik veya porselen kap. Ne zaman fındık dönecek homojen kitle, başlar yavaş yavaş dökmek, onlara su, sürtünme devam. Olmalı olsun sıvı emülsiyon beyaz renk, benzeyen ile aklınızda süt (ve aynı eşsiz akıllı). Bu "süt", son derece arttırıcı iyileştirme gücü almak için 20 dakika yemekten önce bir doz 100 ml. 1 gün ilaç almak gerekir üç kez.

Baharat Baharat

Hakkında, baharat geliştirmek erkek cinsel enerji, eski çağlardan beri bilinen. Bu afrodizyak kıyafet, gıda küçük miktarlarda.

İyileştirir, cinsel fonksiyon biber: karabiber, kırmızı biber, şili.

Çok yararlı kereviz: ve salata ilavesi ile yeşil taze kereviz, tohum ve bu otlar çeşitli baharatlar. Rendelenmiş kereviz, kıyma makinesi veya blender ile birlikte limon (kereviz ve limon alır, yaklaşık olarak eşit miktarlarda). Elde edilen karışım buzdolabında saklanan bir cam kavanoza. Kabul yatmadan önce. Tek doz – 1 yemek kaşığı.

Güçlü afrodizyak, kakule. Kullanılan bu baharat içinde en az bir doz: bir tutam tozu, elde edilen kakule tohumu ekleyin ve bir fincan kahve veya sıcak süt ve bal ile.

Zencefil kökü almak toz şeklinde (tek doz, eşit 1 çay kaşığı gerek, bolca çay ve bal ile). 1 gün, tekrar ilaç alımı 1-2 günde bir kez.

Birlikte egzotik baharatlar, geliştirmek için kudret halk hekimliği hizmet sarımsak ve horseradish - tanıdık bitkiler orta bant. Ama eğer turp kullanımı basit olarak baharat, gıda, sarımsak artırmak için tedavi edici etkisini önemli bir tentür yapmak.

1 kg soyulmuş sarımsak ezilir, gıda üç litrelik kavanoz kaynar su dökülür. Kavanoz koymak için 1 ay daha karanlık bir yere. Günlük infüzyon gerekir sallamak. Bir ay bir infüzyon filtre, ve almaya başlıyor bir çay kaşığı günde 1 kez yemeklerden önce, süt veya yoğurt olabilir. Tedavisi devam eden sürece banka boşalıncaya. Bu yordam, (tekrarlamak için değil yılda bir kereden daha sık) arındırılmasına yardımcı olur, kan damarlarının. O yararlı ve kalp, beyin, ve etki gücü artırmak için.

Bal

Bal – ürün, pek çok yönden dikkat çekici. O yardımcı ve iktidarsızlık tedavisi. Orada bir sürü uygulama yöntemleri bal bu amaçla.

Tüketilebilir karışık bal ile eşit parçaya kıyılmış fındık. Almak ve günde 2-3 kez, sıkılmış süt. Tek doz – 2 çay kaşığı.

Yemek karışımı 300 gr. bal, 150 gr. aloe suyu ve 0,4 litre şarap "Cahors". Elde edilen sıvı, Olgun karanlık bir yerde bir hafta içinde, almak için 1/2 saat önce yemek. Tek doz – 1 yemek kaşığı. 1 gün ilaç almak gerekir üç kez.

Burada bal ve uygulamak olarak kullanılacak. İlk hazırlanan bal çözeltisi (200 gr. bal 1 litre sıcak su). Bu çözelti ile ıslatılmış havlu peçete, ... ... uygulanır, 10 dakika alt karın ve penise. Bu, son derece etkili ve güvenli, tekrarlanabilir günde iki kez 10 gün boyunca.

Geliştirmek için başka yollar kudret

Shilajit

Bu araç, en güçlü güçlendirmek için cinsel güç erkek. Tek doz shilajit (0,15-0,2 gr.) bir çorba kaşığı çözünmüş su, ve içeride tüketilen 4-6 hafta. İlaç alımı yapılır sabah (aç karnına) ve yatmadan önce. Geçirdikten sonra tedavi yapmak gerekir 2 haftalık bir mola. Daha sonra geçirmek için bir tedavi kursu yeniden.

Unutmayın: shilajit ile uyumlu alkol!

Su arıtma

Buhar odası / buhar banyosu. Bu harika bir kocakarı ilacı olur azalmış bir düzeyde kudret. Bunun için katılmak gerekir banyosu haftada 2 kez. Odası, buhar odası ebilmek gitmek için 2-3 kez, ama orada olmak, en fazla 10 dakika. Terleme tavsiye huş süpürge.

Sapsız kontrast banyo. Bu prosedüre akşam saat yatmadan önce. İki büyük hazne su ile doldu: sıcak (40-45o) ve soğuk (15-24o). Oturup 1 dakika önce sıcak bir banyo, sonra 1 dakika soğuk, ve tekrar shift pozisyonu 10 kez. Tabii ki, daha rahat almak için bu banyo hydropathic daha evde.

Banyo, küvet, defne yaprağı. 50 gr. defne yaprağı ile demlenmiş bir kaynar su bir litre ve yarım saat ısrar, ısı sarmak için . Daha sonra infüzyon dökülür, ılık su dolu bir küvete. İşlem devam eder, 15-30 dakika. Ondan sonra hasta yatmak.

Orijinal yollar Çıplak ayakla yürümek

Çıplak ayakla yürümek. Bu basit araç, etkili bir kudret. Yürümek yalınayak ve düz, ama daha iyi, tabii ki, yaz aylarında çim, toprak, kum üzerinde. Bu tahriş akupunktur noktaları ayak dahil olanlar teşvik artan güç.

Buz kompres. Yarım kilo buz gereken ince doğrayın, şal 8 kat tül. Takmak için, ilk 1 dakika içinde fossa, boyun altında yerleştirilmiş, daha sonra 1 dakika – göğüs kalp alanında, sonra 1 dakika – testis. Bu işlemi tekrarlamak için tavsiye edilir, üst üste 3-5 kez. Eğer cesaretin varsa, sürdürmek için "işkence" buz, birkaç gün sonra hoş bir sürpriz olacak sonuç.