Seçin büyütme kremi penis. TOP 7 en iyi

Boyut üye etkilemez fiziksel sağlığı, erkekler, ama çok önemli, onun için zihinsel bir durum.

Kabul, daha fazla cinsel organı, daha parlak bir his var partner cinsel ilişki. Bu neden erkekler için farklı yöntemler kullanabilirsiniz penis büyütme, biri krem penis büyütme.

Çalışma prensibi

Hemen hemen tüm benzer ilaçlar işe tek bir prensip üzerine geliştirmek dokulara kan akışını penis. Yoğunluğuna bağlı olarak ve zaman maruz kalma krem ayrılır üç tip:

 • Yardımcı. Bu ilaç sınıf ile birleştirilir diğer yöntemler: mekanik ekipmanları (vakum pompası), masaj. Onlar da uzatmak ereksiyon.
 • Kısa süreli. Kısa etkisi kullanılan yağlama cinsel ilişki için. Onlar kısırlaştırmak seks önce ve korumak büyütülmüş durum 2-3 saat. Nedeniyle kan akışının hassas dokuları yükselir hassasiyeti ve parlaklık orgazm.
 • Uzun vadeli. Nedeniyle kompleks vitaminleri ve bitkisel bileşenleri ilaçlar söz artışı hücre пещеристого vücut. Ders kullanım farkl yıllardan merhem sürer 6 ay aralıklı ve takip yöntemdir. Sonuç, uzun vadeli.

Uygulamadan önce, ilaçlar, bitkisel bileşenleri bir muayene gereklidir uzman olup alerjik reaksiyonlar.

Yardımcı olup olmadığını ve ne tür bir etki beklenebilir

krem-için-artan

Birçok üretici bir büyüme söz penis üzerinde 2-6 cm Gerçek etkisi değişir. Genç adam, daha net bir sonuç olacak.

Genç bir vücudun hücre büyümesi kadar devam ediyor, 25 yıl, ve aktif olarak teşvik, bu dönemde farklı bir teşvik büyüme.

Erkeklerde ereksiyon sorunu yaşayan gözle görülür bir değişiklik penis geliyor zaten sonra ilk uygulama.

Bu gerçeği nedeniyle, büyütme kremi penis, öncelikle kan dolaşımını uyarır, yani dik bir üyesi olacak olası en büyük boyutu.

Uzun süreli kullanımı sonucu güvenli sayesinde zenginleştirme organ doku mineraller ve aktif bitkisel maddeler.

Artan hacim ve uzunluk iyi yönde değiştirmek ve bir görünüm. Yağlar ve viskoz bileşenler merhem olumlu etkiler, nazik epitel penis, cilt daha yumuşak ve чувствительней.

Kompozisyon

Pazarı uyarıcı ilaçlar geniş etkiler ve çeşitli formülasyonlar farklı araçlar.

Çoğu kremler dayalı bitkisel bileşenler gibi:

 1. Fenugrek. Popüler doğu tıbbı bitki içeren bir dizi yararlı alkaloidler ve flavonoidler. Çin tıbbı özü Fenugrek tedavi potens ve libido artırmak.
 2. Горянка. Halk arasında bitki olarak adlandırılan «doğal viagra» için sonuçlar geri ereksiyon. Bitkinin içerdiği icariin (flavonoid) olan kan akışını artırır ve dokularda artırır ve sperm kalitesini.
 3. Devedikeni. Özler bitkiler kan dolaşımını artırmak, tedavi, cilt hasarı. Bildiklerim bu bitkiler uygulanan halk hekimliği, erkek potens artırmak için.
 4. Maca peru. Özler bitkiler artırır, kan testosteron düzeyi ve normal bir iş, erkeklik hormonu. İlaçlar enzimleri içeren bu bitki, uygulanan sporcular için hızlı kas inşa.

Oluşan hakim doğal bileşenler, bitki özleri ve otlar için izin, bir uygulamayı başlatmak için hemen hemen her çocuk, sağlığına zarar vermeden.

Kullanmak için krem penis büyütme için tavsiye edilir, yalnızca sahipleri için küçük bir organ. Penis boyutu olan эрегированном mümkün ulaştığı 12 cm veya daha fazla, normal kabul edilir.

Ancak, krem penis büyütme için kullanılabilir değil sadece, doğrudan hedef. Sahip oldukları ve diğer yararlı özellikleri:

 • artırmak libido;
 • geliştirmek ereksiyon;
 • duyarlılığı artırmak için kafa ve gövde;
 • cilt yumuşak ve ark.

Erkekler, değiştirmek isteyen, penis boyutunu düşünmeye değer hakkında bir krem uygulamak için büyüme üyesi. O sadece doku uyarır, cinsel organ, aynı zamanda kendine güven artar, yatakta, bu da önemli bir faktör tutkulu seks.

Avantajları diğer yöntemler

Bir yolu düzeltme boyutu – hızlı müdahale. Yordam sağlar penis büyütmek için nasıl bir hacim ve uzunluk. Fiyatları benzer işlemleri dalgalanma bağlı olarak, hekimin deneyimi ve sınıf klinik, ortalama aralığı 50.000 220.000 tl'dir. Penis büyütme yardımı ile krem maliyeti onlarca kat daha ucuz. Fiyat dışında veri kullanımı ürün aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 1. Eksikliği ciddi kontrendikasyonları. Çoğu ilaçlar dayanmaktadır bitkisel bileşenleri kullanmak için izin, onların geniş bir kitleye.
 2. Birleştirmek için fırsat aracı ile diğer yöntemler. Kullanımı ile birlikte expanders ve pompaları büyük ölçüde şansını artırır, hızlı sonuç.
 3. Erişilebilirlik. Görevi satın almak için nerede kremi penis büyütme karar derhal. Onu satın alabilir, herhangi bir kişi, ne olursa olsun ikamet yeri.
 4. Kullanımı kolay. Aksine işlemleri ve simülatörleri merhem gerekmez özel eğitim ve getirmek sıkıntı.

İnsanlara olan alerjik reaksiyonlar gerekir ve bir uzman ile danışın uygulamadan önce ilaç içeren bitki özleri içerir. Uygulamadan önce merhemler, penis gerekli test aracı, küçük bir alanda, ince deri kol: dirsek viraj veya ön tarafında, ön kolda.

Kullanım talimatları

artan üye

Tüm ürünler sahip oldukları özellikleri ile uygulama, üretici belirtmek zorunda onları paketi.

Ortak kullanım talimatları merhemler, penis büyütme aşağıdaki gibidir:

 • Uygulamadan önce aracı iyice yıkayın üye, normal sabun veya jel için samimi yerler, ürolog tavsiye ürünler ile nötr bir cinsel ortam asit-alkali dengesi.
 • Yıkandıktan sonra cinsel organı gerekli temizlemek için kuru bir havlu veya bezle silin. Özel önem verilmesi, başı ve sünnet derisi (bu yerler üreme bakteriler için).
 • Bir sonraki aşama yağdırma ereksiyon artırır, verim anlamına gelir.
 • Ne zaman üye kabul etmez, kendi boyutu için gerekli az bir miktar uygulayın kompozisyon tam uzunlukta penis. Başparmak ve işaret parmağı aracını boyunca dağıtılan silah ve penis kafasına. Hareket olmalıdır неспешными. Eylem tekrarlanır tamamen emilir kadar.
 • Uygulama sonrası önerilen yapmak, cinsel ilişki, güçlendirir germe пещеристого vücut ve sürdüren bir eylem anlamına gelir.

Prosedür 15 dakikadan daha kısa sürer, daha uzun, daha istikrarlı bir sonuç olacaktır. Büyütme kremi penis neden daha fazla günde bir kez.

Herhangi bir kişi olabilir tahammülsüzlük bileşenleri, bu nedenle uygun bir krem değil, her zaman seçilen ilk defa. Eğer görsel bir kazancı olmuyor hatta uzun süreli kullanımdan sonra, denemeye değer uygulamak için kremi ile birlikte farklı mekanik vardır.

Bilgi edinmek için hangi kremi vücut ile uyumludur mümkün olacak, hemen sonra uygulama, kişisel deneyimlerinden. Aynı nedenle, hangi krem daha iyi veya en iyi büyütme kremi üye olsun sonra onu deneme.

Varsa bir soru vardı: «eğer penis ile krem?» Bildiğiniz kesin ve ayrıntılı bir cevap.

Ek olarak gözden geçirin ve teknikleri ile penis büyütme ameliyat olmadan.

Krem penis büyütme getirebilir etkileyici sonuçlar.

En iyi olarak kabul edilir artışı 2-3 bakın

Sonucu kaydetmek için uzun bir süre değer tam olarak takip etmek, uygulama talimatları ve tam bir ders tamamlamak alma.