Ürün listesi arttırıcı erkek aphrodisiaka

Kudret erkeklerde büyük bir bölümü, bilim ve tıp uygulamaları. Geliştirme «sihirli hap» olabilir artırmak kudret var, istisnasız tüm erkekler dahil uzmanlar farklı yerlerinden tıp: ürolog, endokrinolog ve hatta beslenme. Uzmanlar, erkek potens doğrudan bağlıdır gibi yiyor adam.

Diyet çağdaş temsilcisi güçlü seks genellikle mükemmel olmaktan uzak. Birçok erkek yem monoton ve gelişigüzel, kıyafet, yiyecek, baharat ve soslar, zengin amplifikatörler tat ve zararlı sentetik konsantreleri, kötüye yağlı, kızarmış, füme gıda, içki, tatlı, gazlı su, alkol almak.

Etkisi altında olumsuz faktörler iç içedir çevre, erkek sağlığı her yıl giderek daha dengesiz ve yanlış beslenme kaliteli ürünler sorunu bileşik oluşturarak vücutta erkek eksikliği ya da gerekli bir vitamin ya da öğe. Böyle bir durum neden ihlal ereksiyon, düşük doğurganlık ve hatta iktidarsızlık – tam cinsel бессилию.

Nasıl bir kudret bağlıdır vitamin

için-kudret

İnsan sağlığı, özellikle kudret erkekler bağlıdır miktarı ve kalitesi, besinler ile vücuda girer bir gıda. Doğrudan etkisi, kudret erkeklerde vermekteyiz, vitamin A, E, c ve mineraller çinko ve selenyum.

Gıda, zengin vitamin A (beta-karoten, retinol), olumlu etkiler bağışıklık erkek, geliştirmek cinsel yeteneği geliştirmek, doğurganlık erkek. % Günlük değer vitamin Ve yetişkin erkek için ise yaklaşık 5000 IU.

E vitamini (tokoferol) üretimini etkileyen bir hormon erkek vücudunda. Korumak için optimum düzeyde sağlayan hormonların sağlıklı çalışmasını testis ve seminifer tübüllerin, erkek tüketmek gerekir 12-15 mg E vitamini her gün.

Bilinen bir antioksidandır ve aracı, bağışıklık sistemini güçlendirici c vitamini, kudret erkek etkileyen, üretimini hipofiz hormonu sorumlu libido. Böyle bir hormon denir dopamine. Ek olarak bu özellik, c vitamini stabilize eder ve harekete geçirir sarf erkek tokoferol.

B grubu vitaminler besler ve güçlendirir, sinir sistemini erkekler. Kendisi stres temsil eder, başarılı bir cinsel yaşam. Ayrıca, vitaminler bu grup, bu yeteneği geliştirmek için sinir sistemi hücrelerinin geçirmek darbeleri.

Tiamin (B1) yorgunluğu giderir, enerji sağlar, beyin ve periferik sinir sistemi;

Nikotinik asit (niasin, B3 vitamini) kan damarlarını güçlendirir dahil olmak üzere, – damarları sağlayan kan doku penis ereksiyonu;

Piridoksin (B6) sentezler, serotonin mutluluk hormonu, cinsel, kaliteli, orgazm, canlı, adam – mutlu bir hayat, dahil olmak üzere cinsel. C vitamini eksikliği, B6 yapar adam sinirli, gergin, neden olur, yorgunluk ve kayıtsız tutum, seks.

Folik asit (B9) dahil hemen hemen her vitamin kompleksi «erkek», çünkü bu vitamin katılan işçiliği hormon norepinefrin ve serotonin artırır, dayanıklılığı, genel sağlık artırır.

Eleman selenyum gerekli her erkek önemser olarak onun sperm. Yanı sıra, artan doğurganlık, selenyum katılan işçiliği testosteron ve destekler erkek мочеполовую sistemi güçlü, sağlıklı ve fonksiyonel bir. Günlük tüketim oranı selena, erkekler için ise 100 mcg, sağlık durumuna göre, onun parçası üzerinde üreme sistemi.

Önemli erkek potens olarak kabul mineral çinko, testosteron üretimi teşvik, destekler, doğal koruyucu özelliği erkek vücudu ve sağlığı için sorumludur «kalp» erkek üreme sistemi – prostat. Korumak için ana erkek organ çalışır durumda erkek tüketmek gerekir yaklaşık 15 mg çinko / gün.

Görünüşte iyi bir kudret bir adam gerekli, gidin en yakın eczane ve satın almak için yukarıda listelenen vitamin ve öğeleri. Aslında, bir durum değil bu. Tabii ki, vitamin-mineral takviyeleri, gıda desteği sağlayabilir vücut ve kalitesini artırmak cinsel yaşam, ancak tamamen yerine doğru beslenme kabulü vitamin olmaz.

Aynı zamanda, bir girişti mücadele iktidarsızlık bir erkek için her şeyden önce kurmak için gerekli güç modu. Gıda almak gerekir, 3-5 kez bir gün bağlı olarak, bireysel özellikleri ve fiziksel aktivite. Her öğünde yeterli olmalıdır калорийным, gereken ürünleri de birbirleri ile kombine edilebilir, ve haftalık menü sadece olmak zorunda çeşitlidir. Başlamak geçiş sıkılaştırıcı erkek güç modu güç olması gerektiği, düzenleme boyutu porsiyon. Çok büyük porsiyon yemek var üzerinde ciddi bir yük sindirim sistemi, bu nedenle, bağırsak metabolize sadece bir kısmı besin, öğle veya akşam yemeği «пуза». Bu nedenle yemekler olmalıdır doyurucu ve içerir protein, yağ ve karbonhidrat optimum oranlarda.

sorun-var-erkek

Ürünler için kudret erkek

Derleme için doğru menü erkeğe anlamak gerekir, hangi ürünler geliştirmek, kudret, gerek «doğru» yiyecekleri ayrı kalanı ile, ya da sadece onları eklemek için tanıdık bir diyet.

Birçok eşleri için mutlu olacak, ve koca – şaşıracaksınız, basitlik ve düşük maliyet için en yararlı için iyi bir ereksiyon ürünüdür. Çıkıyor, yüceltmek için erkek potens yumurta bıldırcın biri olarak kabul edilir en etkili ürünler.

Bir erkek her sabah lazım yemek için bir yumurta, bir buçuk – iki düzine yumurta bıldırcın.

Yemeğin servis ile yeşil soğan, ancak yağlı mayonez ve pastırma vermek daha iyidir. Geri kudret, denemeye değer kazanmak ve yumurta yerine bıldırcın sahip daha düşük maliyetli tavuk. 1 yumurta перепелки içerir 3 kat daha fazla yararlı kudret maddeler, daha, yumurta, tavuk ve yıkıcı kalp – damar, kolesterol yumurta bıldırcın hiç yok. Diğer avantajları yumurta bıldırcın önce tavuk olarak kabul edilir yeteneklerini çıktı, insan vücudu radyoaktif yükseltmek için, hemoglobin, kan, bağışıklık geliştirmek, kan basıncı normale. Küçük testis перепелки içerir 3-5 kat daha fazla fosfor, demir ve potasyum, daha büyük bir tavuk yumurtası.

Diğer ürünler, takviye kudret erkekler:

 • fındık (fıstık, ceviz, kaju, badem, çam fıstığı, fındık, susam, antep fıstığı);
 • sebze (şalgam, domates, dolmalık ve acı biber, patlıcan, havuç, brokoli, kabak);
 • meyve (durian, narenciye, kivi, üzüm, nar);
 • deniz ürünleri (midye, karides, yengeç, istiridye);
 • süt ürünleri (peynir, ekşi krema, peynir);
 • et (sığır eti, dil, karaciğer, dana eti);
 • balık (uskumru, pisi balığı, somon).

Baharat, geliştirmek, cinsel dürtü ve kalitesini artırmak ereksiyon: nane, anason, biber, zencefil, karanfil, tarçın, kakule. Yararlı vermektedir ereksiyon bal (yokluğunda alerji erkek), bitkisel çaylar, doğal çikolata.

İnceleyerek listesi yararlı bir ereksiyon ürünleri, oluşturmak zengin bir menü. İçin tavsiye edilir, yemekler pişirilir olmadan büyük miktarda tuz. Et, balık ve sebze yararlı olacaktır, eğer onları buharda pişirmek. İçin bitkisel yağ, salata ve yemek sosları kullanmak gerekir soğuk preslenmiş olduğundan, ısıl işlem hizmetleri tatili için yararlı bir kudret bağlantı. Toplu günlük ihtiyacının hayvansal protein iyi bir öğle yemeği, ya da daha sonra değil, en az 3-4 saat yatmadan önce. Mesele şu ki, et, rağmen, besin değeri yüksek, temsil, ağır sindirim için yemek, bu nedenle aşırı MİDE yatmadan önce gibi ürünleri tavsiye edilmez.

Ürünler zararlı kudret

Ürünleri, takviye kudret erkeklerde, genellikle iyi gider. İçin hızlı kurtarma bir erkek vücudu değil sadece mümkün olduğunca çok fındık, bal ve deniz ürünleri, ama ortadan kaldırmak için denemek için diyet bir yiyecek olduğu kudret olumsuz.

Her şeyden önce, kaydetmek için erkek gücü, uzun yıllar, bir erkeğin en aza indirmek için alkol tüketimi ve tamamen sigarayı tütün. İktidarsızlık sık sık kalp hastalığı ve kan damarları, bu nedenle, zararlı alışkanlıkları sığmayan bir yaşam tarzı cinsel bir dev. Başarısızlık, içki ve sigara yeterli olmayabilir, çünkü içerdiği kolesterol yemekleri, fast food, sıkıca закупорить damarları, bir gün zarar gövdelere penis ile dolu kan. Bu nedenle, ne kadar acımasız değildi, iştah ve ne kadar kokulu değil gibiydi kokusu, kahve dükkanı, geçmesi gerekir, geçmiş benzer kurumları ve getirmek için değil kendini kıtlık durumuna, planlama modu güç.

Buna fast food, zarar kudret var:

 • kızarmış yağ büyük miktarda sebze ve gıda, hayvansal,
 • yağlı (yağlı kuzu ve fransız crunch tavuk cilt için eşit derecede zararlıdır olsa şeytani lezzetli),
 • füme,
 • tuz,
 • şeker,
 • koruyucular ve lezzet arttırıcılar,
 • kimyasal gazoz,
 • cips.

Sıkıcı bir diyet neden olabilir, vitamin eksikliği, belirli bir tür, bu yüzden yemek için sadece fındık ya da sadece sığır eti doğru değil. Hatırlamaya değer, bir erkek için hazırlanan romantik bir akşam daha ileri bir konumda yükselmek her şey daha gerekir kendinizi sınırlamak hacmi bile en yararlı besindir. Belki tesadüfen, sonra lezzetli bir yemek vücudu yönetecek tüm rezervleri sindirim biftek veya istiridye, bu nedenle, etkin bir eylem gücü ve arzusu yeterli olmayabilir.

Geçen, doğru beslenme, erkek değil mi, umarım ereksiyon iyileşir anında. Kapsamlı bir iyileşme için birkaç hafta sürebilir, birkaç ay.

Neden hala bağlıdır ve bu kudret?

Cinsel gücü erkekler bağlıdır ürünlerinden besleniyor, ancak gıda – tek faktör olan etkisi, kudret. Otel, diyet, cinsel gücü insanlığın güçlü yarısında etkileyen kalıtım, geçirilmiş hastalık ve travma, duygusal arka plan, seviye zihinsel ve fiziksel yük. Önemli bir faktör başarılı bir cinsel yaşam gelmektedir ilişkileri ile ortağı. Bu yüzden bir erkek için sadece gerekli değil, doğru dürüst yemek yemek, ama aynı zamanda katılmak için spor egzersiz (yürümek, merdivenlerden yukarı ve aşağı değil, bir asansörde), temiz hava solumak, zamanında yatmak, dinlenmek, iş ve ev işleri. Sadakat партнерше ve eksikliği, geçirilen hastalıklar, cinsel yolla bulaşan başka bir «artı işareti» olarak cinsel yaşam erkekler.