Halk ilaçları ve yöntemleri ile penis nasıl büyütülür: penisi büyütmenin yolları

Penisin uzunluğundan ve kalınlığından memnun olmayan bir çok erkek var. Ancak, erkek saygınlığını artırmak için herkes pahalı ve öngörülemeyen bir cerrahi müdahaleye karar vermez.

Risk alma arzusu yoksa, alternatif yöntemleri deneyebilirsiniz. Hem olumlu hem de son derece olumsuz birçok inceleme olduğu için etkinlikleri hakkında konuşmak zor. Bazı erkekler için işe yaradı, ama diğerleri için değil.

Geleneksel penis büyütme yöntemleri, şifalı bitkilerin kaynatmalarını ve infüzyonlarını kullanmaktır. Kan dolaşımını normalleştirmeye, gücü artırmaya ve ereksiyonu iyileştirmeye odaklanırlar. Normal kan akışı ile farklı egzersizler - jelqing ve pompalama en iyi etkiyi verir.

Ayrıca penis büyütmek mümkün mü? Penisin hızlandırılmış büyümesini destekleyen kremler veya merhemler evde nasıl hazırlanır? Öyleyse, halk ilaçları ile penisi nasıl artıracağımızı düşünelim ve istenen sonucu elde etmeye gerçekten yardımcı oluyorlar mı?

şifalı bitkilerle penis büyütme

Şifalı bitkiler yardımıyla penis boyunu ve kalınlığını artırmak mümkündür. Temel olarak, iç tüketim için kaynatma ve infüzyonlar hazırlanır. Ginkgo biloba, tıp alanında yaygın olarak kullanılan eşsiz bir bitkidir. Bileşene dayalı ilaçlar penisin hassasiyetini arttırır, kan dolaşımını arttırır.

Bir bitkiyi saf haliyle elde etmek zordur, ancak ginkgo biloba ilavesiyle, kurs kullanımı için birçok diyet takviyesi satılmaktadır. Diyet takviyelerinin bileşimi, canlılığı artıran ek vitaminler ve mineraller içerir.

Ginseng, erektil işlevi artıran ve afrodizyak özelliklere sahip bir bitkidir; penise kan akışını iyileştiren kan damarlarının genişlemesini sağlar. Penis içecek infüzyonunu büyütmek için.

Yemek tarifi:

 • 200 ml alkole 20 g ezilmiş ginseng kökü dökün;
 • 7 gün ısrar edin;
 • Günde iki kez, bir seferde 20 damla alın;
 • Yemeklerden yarım saat önce iç.

Penis büyütme için halk ilaçları kekik denilen bitkiyi içerir. Penisin doğal büyümesini hızlandırmaya yardımcı olur. Bitki çayı bazında hazırlanır. Bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı doğranmış otlar dökülür. 10 dakika ısrar edin. Günde iki kez 250 ml iç. Resepsiyon 4 ay içinde gerçekleştirilir.

Sarımsak doğal bir afrodizyaktır. Birçok insan sarımsak infüzyonunun Viagra hapı gibi davrandığını söylüyor. 200 ml alkole bir baş kıyılmış sarımsak eklenir. 3 gün ısrar et. Günde üç kez 15 damla yanan sıvı için. Terapi - 3 aydan itibaren.

Objektif olarak, şifalı otlar, seks kalitesini önemli ölçüde artıran gücü gerçekten artırma yeteneğine sahiptir. Ancak penisin uzunluğunu önemli ölçüde artırmaları olası değildir.

Penisi büyütmenin bir yolu olarak petrol jölesi

Belki de penisi büyütmek için vazelin kullanımı en eski "eski moda" yöntemdir. Özü basittir - üreme organının derisinin altına petrol jölesi enjekte edilir, bu da kalınlığını arttırmayı mümkün kılar. İşlem oldukça basittir, evde yapabilirsiniz. Bu yöntemin arka planına karşı, fallus gözlerimizin önünde büyüyecek.

Penis tabanda kenetlenir. Daha sonra penis derisinin altına bir şırınga ile Vazelin enjekte edilir. İşlemden sonra cilt antiseptik bir solüsyonla tedavi edilir. Madde eşit olarak yayılmadığı için vazelin dikkatli bir şekilde enjekte edilir. Doğru yaklaşımla fallus 15 dakikada büyütülebilir.

Bir kişinin tıp eğitimi yoksa, bu tekniğin uygulanması zordur. Bir doktordan yardım alırsanız, bu tür manipülasyonları yapmayı reddedecektir. Yöntem güvensizdir ve çeşitli komplikasyonlarla doludur.

Vazelinin kendi kendine kullanımı aşağıdaki olumsuz sonuçlara yol açabilir:

 1. Madde cildin altında düzensiz bir şekilde birikir ve bunun sonucunda penis doğal görünmez.
 2. Manipülasyon sırasında, petrol jölesi steril bir madde olmadığı için bir enfeksiyon ortaya çıkabilir. Buna karşılık, enfeksiyon iltihaplanma ve diğer komplikasyonlara yol açar.
 3. Alerjik reaksiyon.

Vazelinin penise sokulması etkili bir yöntemdir. Ancak olası zarar, beklenen sonuçtan daha ağır basar. Bu manipülasyon iktidarsızlığa doğrudan bir yoldur.

Penis büyütme için geleneksel yöntemler

Penisin boyutunu artıran sihirli ilaçlar yoktur. Bu nedenle, erkekler penisin büyümesini sağlamak için deney yapmaya hazırdır. En popüler yöntemlerden biri kabartma tozu kullanmaktır. Farklı şekillerde kullanılır: ağızdan alınır, banyo ve banyo yapılır, merhem hazırlanır.

Sodyum bikarbonat penisin derisiyle temas ettiğinde, kanın akmasına neden olan tahriş edici bir etki gözlenir. Bu, penisin gerilmesinin etkinliğini artırmanıza izin verir. Bir mono-çözüm olarak, soda işe yaramaz, fallus büyütmeye yardımcı olmaz.

Penise masaj yapmak için bir merhem hazırlanır. Bir yemek kaşığı sodyum bikarbonat ve doğal bal alın. İyice yoğurun, ardından karışım penise uygulanır. 5-10 dakika masaj yapın. Bu artırma seçeneği, yan reaksiyonlara yol açabilir:

 • Alerji;
 • çizikler, yaralar;
 • Acı verici duyumlar.

NUPers forumlarında - doğal penis büyütme destekçileri, sülüklere dayalı ev yapımı krema tarifi popülerdir. Merhem hazırlamak basittir.

İlk önce sülükleri kurutmanız gerekir. Onları eczaneden satın alabilirsiniz. Daha sonra kurutulmuş solucanlar - 100 g toz haline getirilir. Eritilmiş tereyağı veya koyun yağı ile dökülürler.

Hazır sülük kremi her gün yatmadan hemen önce ovulmalıdır.

Erkek Onurunu Artırmanın Diğer Yolları

sebze örneğinde küçük ve büyümüş penis

Tabii ki, sülük kremi şüpheli bir penis büyütme yöntemidir. Ancak böyle bir tarifin bile, yöntemin gerçekten işe yaradığını iddia eden kendi destekçileri var. Fallus'un büyümesi herkes için ayrı ayrı gerçekleştiğinden, tartışmak zordur. Kremi diğer yöntemlerle birleştirirseniz penisin boyunu ve kalınlığını arttırmanız oldukça mümkün.

Yüklerin askıya alınması, yüzlerce yıl önce kullanılan bir alternatif tıp yöntemidir. Daha önce erkekler penise taş astıysa, şimdi başka bir şey buldular - farklı ağırlıklarda ağırlıklar takıyorlar. Küçük bir ağırlıkla başlarlar, yavaş yavaş arttırırlar.

Takmanın birçok yolu vardır. Çoğu zaman, organın tabanına sonunda bir kanca ile bir ip veya bandaj takılır. Kancaya belirli bir kütlenin yükü takılır. Her zaman küçük başlamalısınız, çünkü aşırı gerginlik, sadece ağrı ile değil, aynı zamanda erektil fonksiyonda bozulma ile dolu olan penis bağlarının yırtılmasına neden olabilir.

Penisi kalınlaştırmak için bir vakum pompası kullanın. Cihaz, halk yöntemlerine atfedilemez, ancak penisin kalınlığını arttırmaya gerçekten yardımcı olur. Göze çarpan bir sonuç elde etmek için, fallusu en az 3 ay boyunca eğitmeniz gerekir.

Fallusu büyütmenin geleneksel yöntemleri:

 1. Apiterapi. Arı zehirinin penisin aktif büyümesini desteklediğine inanılmaktadır.
 2. Penisin manuel olarak gerilmesi.
 3. Elektrikli süpürge ile büyütme. Son derece tehlikeli ve etkisiz bir yöntem.

Anlatılan yöntemlere alternatif olarak kendi kendine hipnozu deneyebilirsiniz. Bu seçenek, çaba ve fon yatırımı gerektirmez. Tüm düşüncelerin maddi olduğuna dair bir görüş var. Bir erkeğin büyük bir penisi olduğuna inanıyorsanız, öyle olacaktır. Manipülasyon zor değildir: bir adam bir sandalyeye oturur veya yatakta uzanır, gözlerini kapatır ve rahatlamaya çalışır. Derin nefesler ve yavaş ekshalasyonlarla 5 dakikalık jimnastik yapmanız gerekir.

O zaman fallusun büyük, güçlü ve çıkıntılı olduğunu hayal etmeniz gerekir. Görüntü ne kadar net sunulursa, organizma ona o kadar aktif tepki verir. İstenilen sonucu elde etmek için, 5-7 dakika boyunca birkaç ay meditasyon yapmanız gerekir. Bu yöntemin yardımcı olduğunu, cinsel yaşam üzerinde faydalı bir etkisi olduğunu söylüyorlar. Bu mümkündür, çünkü meditasyon stres ve sinir gerginliğinin etkilerini nötralize eder, bu da yükselticiyi geliştirir.

Penisi büyütmeyi vaat eden birçok popüler yol var. Ama çalışıp çalışmadıkları başka bir konu. Halk ilaçları sadece sonuç eksikliği ile değil, aynı zamanda çeşitli komplikasyonlarla da dolu olduğundan, penis büyütme için daha geleneksel bir seçenek seçmek daha iyidir.