Penis büyütme pompası, nasıl kullanılır, talimatlar

penis büyütme pompası nasıl kullanılır

Penis büyütme pompası, ameliyata ve çeşitli haplara değerli bir alternatiftir! Artık genital organı doktorların yardımı ve pahalı prosedürler olmadan birkaç santimetre büyütmek oldukça mümkün. Pompa nasıl çalışır, hangi tipler vardır, bu simülatör nasıl doğru kullanılır ve üreticiler uygulamaya hangi kısıtlamaları gösterir?

Penis büyütme cihazı özellikleri

Penis büyütme pompası, kullanıcının rezervuardaki havayı tahliye ettiği ve gerekli basıncı oluşturduğu, şeffaf plastikten yapılmış şişe ve pompa şeklinde bir vakum cihazıdır.

Penisin ampulün içine sabitlenmesi için özel bir elastik tıbbi silikon halka kullanılması önerilir. Tasarım, kullanım rahatlığı sağlayan ve cilt hasarını önleyen yumuşak lateks pedlere sahiptir.

Bu, tanınmış üreticilerin cihazlarının nasıl göründüğünü gösterir, ev yapımı pompalarda halka ve elastik contalar olmayabilir.

Cihazın çalışma prensibi, balonun içinde yüksek basınç oluşturmaktır, bunun sonucunda penisin corpora cavernosasında kan dolaşımında bir iyileşme olur, bunlar uzunluk olarak gerilir. Düzenli egzersizler, ilk parametrelere bağlı olarak penisi iki ila üç santimetre artırır.

Ürün doğru şekilde nasıl kullanılır

Aşağıda, cihazı kullanma talimatları verilmiştir:

 1. Özel bir pompa veya ampul kullanarak havayı tankın dışına pompalayın.
 2. Penisi iyice yıkayın ve yüzeyine bir kayganlaştırıcı uygulayın (bir eczaneden veya seks dükkanından satın alınabilir, çeşitli katkı maddeleri, tatlar ve boyalar içermeyen kayganlaştırıcıların kullanılması önerilir).
 3. penis büyütme pompasının prensibi
 4. Mastürbasyon yardımı ile penisini ereksiyon haline getirin (kendinizi orgazma getirmemelisiniz).
 5. Cinsel organları şişeye yerleştirin.
 6. Ereksiyon halindeyken, sabitleme halkasını penisinize takın.
 7. Duygularınıza odaklanarak pompayı kullanarak şişedeki basıncı yavaş yavaş artırın.
 8. Prosedüre ilk kez 5 dakika devam edin, bir seansta süreyi kademeli olarak 20 dakikaya çıkarın.

Egzersiz süresini aşmayın, aksi takdirde cinsel organlarda, mikrotravma ve daha sonra güçte bir bozulmaya yol açacak morluklar ve şişlikler görülebilir. Eğitim sırasında ağrı hissederseniz, işlemi durdurun.

Pompanın nasıl kullanılacağını anlamak için üreticinin simülatör talimatlarını okuyun, gerekirse eğitim videolarını izleyin. Simülatörün birkaç hafta boyunca her gün kullanılması önerilir. Yalnızca düzenli kullanımda olumlu değişiklikler fark edeceksiniz.

Doğru ürün nasıl seçilir

Bir egzersiz makinesi satın alırken aşağıdaki kriterlere dikkat edin:

 1. Cihazı yalnızca ürünleri için sertifika sağlayan özel mağazalardan satın alın.
 2. Ürünün tek tek parçaları, hassas cilt bölgelerinde alerjiye neden olmayan elastik lateks veya tıbbi sınıf silikondan yapılmalıdır.
 3. Penis büyütme vakum pompası güvenli malzemelerden yapılmalıdır, hasar görmesi durumunda yaralanmaya neden olabilecek cam eşyalar satın almayın.
 4. Modern modeller, prosedürü daha verimli hale getiren basınç seviyesini düzenleyen unsurlarla donatılmıştır.
 5. Sağlığınız kalitesine bağlı olduğu için üründen tasarruf etmeyin.

Çeşitli yapılar

penis boyutunu büyütmek için pompa türleri

Rahat bir durumda banyo yaparken kullanılabilecek pahalı su modellerini vurgulayın. Bunlar, kullanım kolaylığı, su geçirmezlik ve basınç seviyesini düzenleme kabiliyetleri ile ayırt edilen en iyi pompalardır.

Ağa bağlandığında, tankta otomatik olarak bir vakum oluşturan elektrikli cihazlar satın alabilirsiniz.

Ucuz görünüm - el yapımı. Bu durumda havayı kendiniz çıkarırsınız. Simülatörün maliyeti yüksek değil, ancak bu, etkinliğini etkilemiyor.

Kendim bir cihaz yapabilir miyim?

Güvenlik için, cinsel organların kavernöz gövdelerine zarar verebilecek ev yapımı cihazların kullanılması önerilmez. Yine de penis büyütme için kendi ellerinizle bir pompa yapmaya karar verirseniz, hammaddelerden tasarruf etmemeniz önerilir.

Büyük, geniş bir şırınga (eczaneden temin edilebilir) bir silindir olarak kullanılabilir. İç kısmının düz ve hasarsız olması önemlidir. Eski bir kan basıncı monitöründen alınan bir ampul, şırıngadaki vakumu korumak için bir conta olarak kullanılabilir.

Kendiniz bir cihaz nasıl yapılır?

Oluşturma adımları aşağıdadır:

 1. Silindirin ucunda küçük bir delik açın.
 2. Takılı lastik ampul ucunda olacak şekilde plastik tüpü içine yerleştirin. Tüp, güçlü, yüksek yoğunluklu malzemeden yapılmalıdır.
 3. Cinsel organları yaralanmaya karşı korumak için şırınganın kenarlarına yumuşak bir bez veya sünger yerleştirin.
 4. Tüm elemanları bir sızdırmazlık maddesi ile birbirine bağlayın. Sızdırmazlık tabakasının kalınlığı her yerde aynı olmalıdır.

Önemli!Cihazı üretimden hemen sonra kullanmayın, ancak silikon tamamen kuruduktan birkaç gün sonra kullanılabilir. Egzersiz yapmadan önce aparatın tüm parçalarını antiseptik bir solüsyonla silin.

Cihazın bakımı nasıl doğru yapılır

Penis büyütme vakum pompanızın size uzun süre hizmet etmesini istiyorsanız, lütfen cihaz bakım yönergelerini izleyin:

 1. Ürünü ilk kez kullanmadan önce, ılık su ve sabunlu suyla iyice yıkayın, bir havlu veya kağıt havluyla silin ve antiseptik ile işlemden geçirin (bu amaçla, normal tuvalet ispirtosu alabilirsiniz).
 2. Önceden gres, yağ, vazelin, aromatik bileşenler içermeyen bir yağlayıcı satın alın. Yağlayıcı, su bazlı veya silikon bazlı olabilir. Kalitesiz ürün alerjiye neden olabilir ve tek tek öğelere zarar verebilir.
 3. Her seanstan sonra, cihazı sabunla iyice yıkayın, kuru tutun ve çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.
 4. Tüm öğelere özenle davranın ve hasarlardan kaçının.
 5. Armatürü hidrojen peroksit ile silmeyin, işlemek için çok sıcak su kullanmayın.

Kullanılacak kontrendikasyonlar

Doğru eğitimle, ürün erkekler için güvenlidir, ancak başka bir penis büyütme yöntemi seçmenin daha iyi olduğu sınırlamalar vardır:

 1. Sünnet derisine mekanik hasar ve travma, bulaşıcı nitelikteki genitoüriner sistem hastalıkları (ilacı zührevi patolojiler için kullanmamalısınız).
 2. Akut ve kronik aşamalarda üretrit, prostatit ve diğer iltihaplanma süreçleri.
 3. Diabetes mellitus.
 4. Son dönem böbrek hastalığı.
 5. Dolaşım sistemi bozuklukları.
 6. Tromboz eğilimi.

Cihaz reşit olmayan hastalar tarafından kullanılmamalıdır.

İşlemden önce bir doktora danışmam gerekir mi?

Penis büyütme pompası satın almadan önce, uygunluğu ve kontrendikasyonların varlığı konusunda bir uzmana danışmanız önerilir. Doktor, vücudu inceleyecek ve sizin için en etkili olacak cihazı seçmenize yardımcı olacaktır. Bir profesyonel, konforu en üst düzeye çıkarmak ve yaralanmayı önlemek için ihtiyacınız olan yağlayıcıları önerecektir.

Danışmanlık için bir ürolog veya seksologdan randevu alabilirsiniz.

Cihaz İncelemeleri

bir üye bir pompa ile nasıl büyütülür

Erkeklerin pompalar hakkındaki yorumları çoğunlukla olumlu. Hastalar, hem ereksiyon durumunda hem de sakin bir durumda peniste 4 santimetreye kadar bir artış olduğunu fark ederler. İlk gelişmeler, yaklaşık 10 günlük düzenli tedavilerden sonra farkedilecektir.

İncelemeler, manipülasyonların acısız olduğunu ve dikkatli kullanım ve tüm talimatlara uyulduğunda rahatsızlık olmadığını göstermektedir. Olumsuz görüşlere gelince, düşük kaliteli bir cihazın satın alınması veya üretilmesi, talimatlara uyulmaması veya cinsel organların artan hassasiyeti ile ilişkilidir.

Ürün diğer ürünlerle birleştirilebilir mi

Etkiyi elde etmek için, ünitenin cinsel organları büyütmek için diğer tekniklerle kullanılması önerilir. Topikal uygulama için, dolaşımı iyileştiren ve küçük boyut değişikliklerine neden olan özel bir bitkisel jel satın alabilirsiniz. Yağlayıcı olarak kullanılabilir.

Düzenli masajla birlikte bir pompa, cinsel organlarınızı ameliyat olmadan büyütmek için harika bir kombinasyondur. Başka bir yol da kan dolaşımını iyileştirmek için diyet takviyeleri almaktır.

Yararlı İpucu:Arkadaşınızı etkilemek istiyorsanız, ilişkiden yarım saat önce bir seans yapmayı deneyin.

Makine kullanmanın yan etkileri

Nadir durumlarda, kurallara uyulmazsa, ters tepkiler meydana gelebilir:

 1. Ciltte ve mukozada kızarıklık veya mavi renk değişikliği.
 2. Keskin, keskin veya ağrılı acı verici hisler.
 3. Morarma.
 4. Vasküler hasar.
 5. Geçici erektil disfonksiyon.

Bu işaretler göründüğünde, baskı uygulamayı bırakın, genitalleri şişeden nazikçe çıkarın ve bir doktora görünün.

Ürün Avantajları

Modern ürünlerin birçok avantajı vardır:

 1. Alerjiye veya yaralanmaya neden olmayan güvenli ve dayanıklı malzemeler.
 2. Uygunluk derecesine bağlı olarak basınç seviyesini ayarlama imkanı.
 3. Kan dolaşımını iyileştirerek ve corpora cavernosa'nın esnekliğini artırarak garantili yeniden boyutlandırma.
 4. Kullanım kolaylığı ve hız (prosedürler için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok).
 5. Penis büyütme pompası için uygun fiyat (tam maliyet malzemelere, üreticiye ve ek işlevlere bağlıdır).
 6. Kullanışlı depolama ve dayanıklılık.
 7. Yağlı dokulu olanlar hariç tüm greslerle uyumluluk.

Bir pompa istenen etkiyi ne zaman sağlayamaz?

Penisin eğriliği ve mikropenis (2-3 santimetre boyutunda) durumunda, cihaz işe yaramaz. Bu durumda, genital organı büyütmek için en uygun yöntemi seçecek olan bir plastik cerrahın yardımını kullanmak gerekir.

Cihazın çalışması düzenlilik ilkesine dayanmaktadır, bu da derslerin her gün yapılması gerektiği anlamına gelir. Prosedürleri atlarsanız, boyut değişikliğini görmezsiniz.

Bu nedenle, penis şişesine sahip bir cihaz, psikolojik komplekslerden kurtulmaya ve uzun vadeli rehabilitasyon ile pahalı yöntemler olmadan istenen parametreyi değiştirmeye yardımcı olacak modern ve güvenli bir araçtır.