Penisini karbonatla büyütebilir misin?

Penisin büyüklüğü sorunu erkeklerin büyük çoğunluğunu ilgilendirir. Ve birçok kişi, bunun için nesnel bir neden olmasa bile, organdaki bir artışı ciddi olarak düşünüyor. Son zamanlarda popüler olan tekniklerden biri soda ile penis büyütmedir. Bu mümkün mü?

Kabartma tozu penis boyutunu nasıl etkiler

Soda veya sodyum bikarbonat yaygın olarak kullanılmaktadır. Yemek pişirmede kullanılmasının yanı sıra mutfak gereçlerinin temizliğinde, mide ekşimesinin giderilmesinde vb. Kullanılır. Modern bir insanın hemen hemen tüm yaşam alanlarında kullanılabilir.

Gazozun benzersiz özellikleri, uygulamalarını penis büyütmede bulmuştur. Dahası, bu araç şu efektleri almanıza da olanak tanır:

 1. Cinsel organları patojenlerden temizlemek genel sağlıklarına katkıda bulunur.
 2. Toksinleri ve toksinleri vücuttan uzaklaştırmak.
 3. Testosteron üretimini uyarır.
 4. Enflamatuar süreçlerin ortadan kaldırılması.
 5. Prostatitin erken belirtilerinde olumlu etki.

Sodyum bikarbonat kan dolaşımını uyarır, bu nedenle içeride soda kullanımı kanın incelmesine, vazodilatasyona ve kan akışının normalleşmesine neden olur. Böylece kan pelvik organlara akarak ereksiyonu iyileştirir.

Bu çare banyo ve kompres şeklinde kullanıldığında, organa yoğun bir kan akışı uyarılır, bu da kavernöz cisimlerin genişlemesine yol açar ve peniste artışa katkıda bulunur.

Kontrendikasyonlar

Aşağıdaki hastalıklara sahipseniz içeride kabartma tozu kullanmanız önerilmez:

 • mide ülseri,
 • kronik gastrit,
 • gibi gastrointestinal bozukluklar
 • mide asidi,
 • soda alerjisi.

Aşağıdaki durumlarda çeşitli losyonlar ve masajlar yoluyla karbonatla penis büyütme yasaktır:

 • ilaca karşı bireysel hoşgörüsüzlük varlığı,
 • cinsel organlarda yaralar veya döküntüler.

Kabartma tozuna karşı alerjik bir reaksiyonunuz olmadığından emin olmak için, ürünü önce penisin cildine ve ancak o zaman mukoza zarına uygulamalısınız. Dahili olarak kullanıldığında başlangıçta önerilen kabartma tozu porsiyonunun yarısını alın.

Soda'nın yaygın inanışın aksine raf ömrü olduğu da unutulmamalıdır. Süresi dolmuş bir çare ile, sarımsı renkli veya hoş olmayan kokulu tedavi yapılması yasaktır.

Kullanım talimatları

Dışarıdan soda uygulamasından önce, bir duyarlılık testi yapılması zorunludur. Bunu yapmak için, bir tür yulaf ezmesi yapmak için sodaya az miktarda su ekleyin. Elde edilen bileşim penisin cildine uygulanır, ardından yaklaşık yarım saat beklemek gerekir. Bu süre zarfında kızarıklık veya yanma hissi yoksa, o zaman alerjiniz yoktur ve işlemlere başlayabilirsiniz.

Horoz masaj

Masaj prosedürleri

İncelemelere göre, penisi soda ile büyütmenin en etkili yolu masajdır. Bunu doğru yapmak ve bir kişinin bireysel özelliklerini hesaba katmak çok önemlidir. Çok dikkatli hareket edin, çünkü güçlü sürtünme bile penisin cildine zarar verebilir.

Prosedür üç adımda gerçekleştirilmelidir:

 1. Hazırlık. Yumuşak bir havlu alın ve ılık suyla nemlendirin. Penisi birkaç dakika bu biçimde bırakarak sarmaları gerekir. Bu eylem, kan akışını etkinleştirmek ve penisin elastikiyetini artırmak için gereklidir. Prosedür, sonraki yarım saat içinde dört kez tekrarlanır.
 2. Masaj. Bu teknik, organı germeyi amaçlamaktadır. Bu, kan akışını damarlardan eşit olarak dağıtır. Daha önce sodadan (toz, az miktarda su ile istenen kıvam elde edilinceye kadar karıştırılır) bir macun hazırlanır ve daha sonra gerdirme hareketleri yapılarak nazikçe penis içine sürülür.
 3. Tamamlama. İşlemden sonra tamamen rahat bir şekilde uzanmanız gerekir. Vücut bunu stres olarak algılayabileceğinden bu aşamayı atlamanız tavsiye edilmez, bu da geri yüklenen kan akışını olumsuz etkileyecektir.

Gazoz yutulması

Bu karbonatlı penis büyütme yöntemi, entegre bir yaklaşımla iyidir. Örneğin, masajlar ve banyolarla birlikte. Kendi başına, sadece kan akışının normalleşmesine katkıda bulunacak, ancak organda somut bir artışa yol açmayacaktır. İçerideki soda alma talimatları, ürünü günde iki kez kullanmayı içerir. Bu durumda doz kademeli olarak artırılmalıdır.

Örneğin, çeyrek çay kaşığı ile başlayın ve yavaş yavaş bir çorba kaşığı kadar çalışın. Kabartma tozu ile penis büyütmede en iyi sonucu almak için, iki ila üç ay boyunca düzenli olarak alın.

Sıkıştır

Evde kabartma tozu ile penis büyütme genellikle kompres kullanımını içerir. Masaja çok iyi bir katkı sağlarlar. Masaj işlemlerini daha etkili hale getiren organın dokularının gevşemesine yardımcı olurlar. Sıkıştırma şu şekilde yapılır:

 1. 3 çay kaşığı bir bardak suda eritin.
 2. Ortaya çıkan solüsyonda küçük bir gazlı bez parçasını nemlendiriyoruz, ardından iyice sıkılması gerekiyor.
 3. Hazırlanmış gazlı bezin bir üyesini sarıp 15 dakika bekleriz.

Etkiyi artırmak için yukarıdaki bileşime birkaç damla uçucu yağ ekleyebilirsiniz.

Soda banyosu

Banyolar

Uygun şekilde hazırlanmış banyolar yapılarak iyi bir tedavi edici etki sağlanır. Tarifi son derece basit:

 1. Kabın içine 5 litre su dökün.
 2. 2 paket karbonat ekleyin.
 3. Ilık bir banyo yapın. Önerilen sıcaklık 37 derecedir.
 4. Hazırlanan soda solüsyonunu banyoya dökün.
 5. Prosedürü 20 dakika içinde gerçekleştirin.
 6. Kan dolaşımını yeniden sağlamak için kontrastlı duş alın.

Alkali banyolar sadece kabartma tozu ile penisinizi büyütmekle kalmaz, aynı zamanda genel sağlığınızı da iyileştirir. Gerçek şu ki, soda etkisi, aynı anda genital organların hücrelerindeki enflamatuar süreçleri ortadan kaldırarak metabolizmanın artmasına yardımcı olur. Böylelikle kötü huylu neoplazmalar ve prostatit gelişimi önlenmiş olur.

Tam bir alkali banyo, bir mini banyo ile değiştirilebilir. Onlar için bir çözüm hazırlamak zor olmayacak:

 1. Bir çay kaşığı bir bardak su içinde eritin.
 2. Penisi solüsyon içinde 15 dakika bekletin.

Kabartma tozu ile penis büyütme için diğer tarifler

Bal, zeytinyağı ve hatta Vietnam balsamı, kabartma tozu etkisini arttırmak için kullanılabilir. Benzer tarifleri daha ayrıntılı olarak ele alalım:

 1. Soda ve zeytinyağı. Bu eşsiz karışımın çifte etkisi vardır: bir yandan kabartma tozu kan akışını iyileştirirken diğer yandan yağ doku esnekliğini artırır. Bir çare elde etmek için 3 yemek kaşığı soda ve zeytinyağını iyice karıştırarak almalısınız. Merhem, nazik hareketlerle penise sürülür.
 2. Soda ve Vietnam balzamı. Bu balsam bir dizi faydalı uçucu yağ içerdiğinden, vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, kan akışını normalleştirir ve metabolik süreçlerin iyileştirilmesine yardımcı olur. Ürünü hazırlamak için, sodayı macunsu bir karışım elde edilinceye kadar az miktarda su içinde eritmek gerekir, bundan sonra bileşimin her çorba kaşığı kibrit kafası büyüklüğünde bir merhem ilave edilmelidir. Ortaya çıkan kitle perine ve penise uygulanır. Yanma hissi oluşursa, ürün hemen soğuk suyla yıkanmalıdır.
 3. Penis büyütme için soda ve bal. Doğru pişirildiğinde çok güçlü bir üründür. Penisi soda ile büyütmek için bir çay kaşığı sodayı 0, 5 çay kaşığı sıvı balla karıştırmanız gerekir. Bitmiş ürün penise birkaç dakika uygulanır, ardından ılık suyla yıkanmalıdır.
 4. Soda ve ginseng. Bu şifalı bitki genellikle cinsel işlev bozukluğuyla mücadele etmek için kullanılır. Ginseng'i kabartma tozu ile birlikte kullanmak gerçekten yüksek bir terapötik etki sağlar. Soda ile penis büyütme tarifi şu şekilde hazırlanır: Sodanın az miktarda suyla seyreltilmesiyle elde edilen macun kıvamında bir karışımda, blenderde 3: 1 oranlarında ezilmiş taze ginseng kökü eklemelisiniz. Merhemi penise ve kasık bölgesine sürün.

Nasıl bir etki beklenir

Cinsel organlarını büyütmek isteyen birçok erkek, karbonat kullanırken ne gibi bir etki bekleyeceğini merak ediyor. Öncelikle bir mucize ümidine gerek yoktur, çünkü sadece cerrahi bir yöntemle penisin büyütülmesi garanti edilmektedir. Soda bazlı tarifler daha çok iyileştirici etkiye sahiptir, ancak bu, peniste hafif bir artışa neden olabilir. Böylece soda ile gerçek penis büyütme 1-2 cm içindedir.

Soda penis büyütme incelemeleri

Bir dizi olumlu eleştiri, sodanın etkinliğine tanıklık ediyor. Bazılarına bakalım.

"Boyutun küçük olmasından dolayı her zaman belirsizlik yaşadım. Muhtemelen bu yüzden özel hayatımda sorunlar vardı. Ve üç yıldan fazla bir süredir bir kız arkadaşım olmadığında, bu sorunu ciddi olarak düşünmeye karar verdim. Doktora gitmek gibiydi. Utanç verici, bu yüzden internette sörf yapmaya karar verdim. Burada kabartma tozu ile penis büyütme tarifinden etkilendim. En basit merhemdi. Hem ucuz hem de görünüşte zararsız çünkü basit bir soda! Genel olarak talimatlarda yazıldığı gibi yapmaya başladımSabırlı olun ve bir ay sonra sonuç alınmasa bile özenle günlük prosedürlerime devam ettim. Bunun sonucunda penisimi 1. 5 santimetre artırmayı başardım. Bu tabii ki her türlü reklam kampanyasında yazıldığı kadar değil ama bu gerçek bir sonuç. . "

"Doğa beni ana şey dışındaki her şeyle ödüllendirdi . . . Ve burada, dürüst olmak gerekirse, kızlar hayal kırıklığına uğradılar. Ve gördüm. Zamanla bu duruma katlanmamam gerektiğini düşündüm, çünkü düzeltilebilir. Ayrıca, arkadaşım, nasılBana penisini soda ile nasıl büyüttüğünü anlattı. Doğal olarak ona inanmadım - bu bir tür saçmalık. Ama denemeye karar verdim. İki hafta banyo yaptım, kompres yaptım ve hatta bir soda çözeltisi içtim - sonuç sıfırdı. iki hafta boyunca penis daha uzun ve daha kalın görünüyordu. Bu işi bugüne kadar sürdürüyorum - gerçekten işe yarıyor, istediğimden daha yavaş olsa da. "