Basit yemek tarifleri olarak penis büyütmek için evde

penis büyütme evde

En pahalı, acı bir şekilde penis büyütme — ameliyat. İstikrarlı bir büyüme sağlamak için daha az radikal yöntem: vakum, ortopedik cihazlar, egzersiz, eğitim. Çok basit, verimli olacaktır ve gerektiren profesyonel bir tıbbi müdahale.

Sallamak vücudun iç rezervleri, çalıştırmak artış çevresi, penis uzunluğu boyunca bizim ayrıntılı öneriler. Onlar artırmak yardımcı penis ev, korkmadan ve sağlık için tehdit eden bir ölçü.

Ne kadar değişiyor penis boyutunu kendi elleriyle

Gerçeklik modifikasyon üyesi teyit cerrahlar, ürologlar ve andrologists. Sağlık belirtiyorlar erkekler risk arttırmak için ve acele neden ciddi zarar. Bunu önlemek için uygulanan kanıtlanmış, onaylı, doktorlar tarafından yöntemleri.

Günlük pratikte ilerici teknikleri vermek 2 cm artı. Bu ortalama değer, biraz olsun +3.5-5 cm uzunluğunda, büyüme çevresi. Yeni bir boyut ekledi libido artışı, hızlı uyarılma, sağlam bir ereksiyon.

Kesinlikle normal penis algılanabilir küçük nedeniyle psikiyatrik tanı. Geçerliliğini bozan dismorfik bozukluğu. Böyle bir şey olur kadınlar ile hasta anoreksik

Yolları penis büyütme evde kendim

Pratik yöntemler büyüme çalışır, yalnız ve karmaşık. Her başı eğitim programı ile destek özellikleri vücudun kendi.

egzersiz, penis büyütme

Egzersiz

Penis değil, pazı, ama yüksek bir büyüme potansiyeline sahip. Uzunluk artışı nedeniyle cilt esnekliğini artırmak, bağ dokusu, Henderson kabuk, endotel mağarası kavernöz tel Fiziksel yük uzanır, kumaş, kışkırtır zam, uzunluğu ve kolan. Düzenli bir yaklaşım verecektir, +2 cm ve üzeri.

Erkek Jelqing

Jelqing — güçlü sağım manipülasyon çekme üyesi. Onlar dayanan antik bir yöntemi, yaygın erkeklerde Orta Doğu ülkeleri. Eğitim olur, kuru, ıslak (ile yağlayıcı) ile bastırılarak (gelişmiş seçenek).

Başlangıçta gizleme neden tehlikede yalnız. Ereksiyon indirecektir ilerleme acemi en aza indirmek. Kan akışını corpora cavernosa etkiler esneklik. Ders yoğunluğunu kaybeder ve iyidir.

Güçlü bir uyarılma (ereksiyon yukarıda 75%) tehlikeli, kumaş olarak hazır değil, ciddi stres. Egzersiz daha iyi geçirmek için, kapalı bir kapının arkasında. Zaman her yaklaşım bir saat sürer. Temel başarı — güçlü bir disiplin.

Temel tekniği:

 • tedavi cilt yağlanması;
 • buna ek olarak, bazı parmakları TAMAM-kavrama;
 • sıkıca sabitleyin dayanarak, üye, mümkün olduğunca yakın pubis;
 • hassas basınç tutun elini kafasına. Kaydedin basınç, yapmayın duraklar;
 • buna ek olarak, bazı çekiş başka bir el;
 • zaman yaklaşım – 10 dakika (yaklaşık 250 yineleme).

Kalın orta tempo, ritim. İzin vermeyin acı hissi. Temel Jelqing yapmak 2 ay (haftada 2-3 kez). Deneyim düzeyi, ereksiyon güvenli bir şekilde artırmak 40-75%. Ne zaman kumaş eğitilmiştir geçer kuru Jelqing. O yağlama gerektirmez.

Sağım arkadaş ile bir afiş. Rampa uzunluğunu sınırlamak için fitness, vücut, ince, nazik tarafından çekilmiş varil sonra Jelqing. Combo kendine güvenen bir soruya yanıt olarak, gerçek penis büyütmek için evde.

Masaj

Güçlü etkiler ilerleme, istekli dokularda streç. Evde başarıyla uygulanan çeşitli masaj teknikleri. Yöntemi her zaman kullanılabilir, başarılı bir uyum ile ısıtma, aplikler, başka. Prosedürleri güçlendirmek için kremler, jeller, merhem, geliştirilen penis büyüme.

Mastürbasyon

mastürbasyon

Deşarj mastürbasyon geliştirir yumuşak kas dokusu, endotel etkiler kalınlaşma, arkalık, orta kısmı gövde. Üye yavaş yavaş büyüyor uzunluğunu, kalınlığını. Tesis, arabayla en az 5 ay. Sıklık — haftada 6 kez. Orta ilerleme: +1.5-2.5 cm uzunluğunda, 0.5 cm kalınlığında.

Egzersiz başladıktan sonra sıcak bir duş. Uygulanan losyon, tamam büyüme faktörü ile. Kabul edilebilir rahat bir pozisyon açmak rahatlatıcı bir video ya da müzik. Görev meşgul bir iş, tüm perine kasları. Mastürbasyon yapılır sorunsuz, orta basınç ile, tamamen boşalıncaya kadar.

Tesis, Kegel

Eğitim uyarır, derin kaslar, kuyruk sokumu, kasık bölgeleri. İçin onları hissetmek, gecikme idrara çıkma 2-3 saniye.

Egzersiz:

 • dönüşümlü kısaltmak, rahatlayın kas. Devam et 30 saniye basılı tutarak hızlı tempolu;
 • kaslarınızı sıkın kademeli, alttan-yukarı. Her «basamak» yapın duraklama 2-4 saniye. Yavaş yavaş getir duraklama süresi 6 saniye;
 • gergin kaslar yavaş yavaş. Sonra maksimum çaba gitmek gevşeme.

Esneme

Esneme – progressive manipülatif tekniği artırmak için kafası evde. Yöntem için uygun büyüme çevresi ve uzunluğu, gövde. Egzersiz gerçekleştirmek elleriyle katılımı ile yardımcı aksesuarlar olmadan.

Yavaşça yaklaşın. kuvvet, yük. Unutmayın, her set bu römorkör-of-savaş. Amaç, ılımlı, ama kalıcı bir fikstür dokularda germe. Yapı penis olumsuz tepki ani hareketler. Başlangıç egzersiz — bu yağmur, yavaş bir çabadır.

Jai — germe:

 • başla ile 20 reps ereksiyon 0-40%;
 • streç namlu yukarı, zayıflamış basınç her 2 saniye için;
 • talime devam edin 5 dakika kadar veya 40-50 yaklaşımlar;
 • birleştirmek Jai ile solunum uygulamaları.

Önce seth sıcak bir duş al. O ısınmak kumaş, düşük yaralanma riski. Başlangıç pozisyonuna durun ya da oturun. Böyle bir duruma kaydedin düzeyinde – 0-40%

Temel kompleksi (A, V, ters V uzatma):

 • tut varil herhangi bir streç buna kafa;
 • yavaşça çekin, ileri basılı tutun 30 saniye;
 • geri kana yaparak birkaç gürlemesi üyesi ve bacak ya da Kegel egzersizleri;
 • yinelenen 1,2 adımlar;
 • devam edin germe karın, yan, aşağı. Çek 30 saniye, her yönü.

Aletleri ve cihazları artırmak için

Karar verdik olanlar için ciddi bir yükseltme penis, gerekli cihazları.

Extender

extender penis büyütme

Aslında penis büyütme extender vardır yastık etkisi. Bir tasarım oluşur snap ring, mandal, metal çubuklar. Bir dönem giydiği — 6-12 ay. Bu süre zarfında cihaz eklemek 3 cm ve daha fazla.

Türleri:

 • mekanik kafa tutan bir kayış veya döngü;
 • vakum – yakalar vakum kapak. Bir seçenek daha rahat, daha güvenli mekaniği. İyi davranır ortak alanlar.

Artış dayalı periyodik olarak bina uzunlukta çubuklar. Gerilme, germe uyarır doku bölünme, büyüme. Sonuç sıkıca bağlı süresi giyen extender gün. Optimum zaman – 6 saat.

Pompası

Segment cihazların modernizasyonu için üye pompası klasikleri vardır. Onların yardımı ile, geçirmek, temel vasküler teknoloji. Streç doku penis olur yardım kolb. Göre, üroloji tedavisi için yerel bir negatif basınç artar, sadece bir boyutu, ama kudret.

Varil yerleştirilir silindir hava pompası,vakum oluşturun. O hızla alır kan akışı daha fazla olur. İçin kan gitti geri, taban kelepçe halkalı anımsatan bir turnike.

Yöntem başarılı tedavi cinsel işlev bozukluğunun önlenmesidir durgun olayları. Vakum başlattı, daha önce etkin olmayan kılcal ağ artırır, lenf-, kan dolaşımı. Beyin darbeleri alır, sinir sistemi tepki, gelişmiş ereksiyon ve parlak orgazm

Kullanma pompası solo verir kısa vadeli etkisi. Çıkarıldıktan sonra penis halkaları geri tanıdık bir boyutu. Kelepçe koymak en fazla 20-25 dakika. Uzun süreli temas zarar dokusu, damarları terk çürükler, apseler. Eğer ihlal, güvenlik kuralları, ortaya çıkacak geçici iktidarsızlık, cilt daha ince olacak ve kaybedecek, doğal renk.

Pompası vardır:

 • hava – «kuru» bir yol, hangi varil yerleştirilir ve hava ortamı ile negatif basınç;
 • su – şişesi kıyafet sıcak su için daha koruyucu egzersiz.

Yöntem çalışma, doğru seçtiyseniz boyut ampul. Deneyim gösteriyor ki daha verimli olacaktır hava örnekleri. Onlar garantili büyüme – +2 cm uzunluğunda.

Expander

sedye penis büyütme

Kemer ortopedik sistemi oluşur açma kafası, kalıcı halkalar, esnek kemer.

Türleri:

 • mekanik – montaj döngü. Bu rahatsız edici bir yetenek «gizli» giydiği uzun bir süre;
 • vakum – meme ile uyarlanmış günlük kullanım için. Giydiği için uygundur herhangi bir yerde.

Taban üyesi don yüzük. Kalça yukarı başlatmak bant koymak kafasına bağlantı elemanları. Çekme kuvveti sorulan toka, öyle adapte.

Kemer vakum sistemi – doğrudan analog extender.

Askı

Askısı — aşamalı yöntem, hangi ödünç diğer halklar. Organ sarılmak yük verir germe üyesi, bağ.

Yöntem benzer diğer bardakta tekniği. Kargo başlattı ciddi çalışmaları destekleyen bağ (aynı, hangi kesilmiş). Oluyor yüksek yük Henderson kabuk. Aksanlı çaba yapar gövde büyümeye kolan ve uzunluğu.

Tür askı:

 • mekanik – sıkıştırmak kafasını fikstürü;
 • vakum – rekor vakum başlığı.

Askısı oturan harcamak, daha az ayakta. Kargo yönlendirir penis aşağı 90 derecelik bir açıyla. Bu pozisyonda askı aktif olarak çeker bağ. Günlük egzersiz otelinin +2-3 cm

Expander

Cihaz uzanır bu kavernöz, süngerimsi vücut, yoğun elastik doku penis, artırır kan akımı. İlk ilerleme geliyor 2 ay sonra egzersiz. Yeni başlayanlar ulaşmak uzatma 0.5-1 cm Ekstra kazanç gelir zamanla (6-12 ay).

Araçlar

Donanım ile yöntemleri başarılı bir şekilde çalışmak için bir araç penis büyütme.

Krem, jeller ve spreyler

Olmaz ürkmek, krem, toz, veren sürekli zam miktarı, henüz icat edilmedi. Tüm spreyler, jeller olarak çalışan etkili bir yardımcı.

Görev ilaçlar:

 • iyileştirme plastisite doku;
 • kurtarma tam hiperemi;
 • koruma kılcal damarları besleyen üyesi, pıhtı, yaralanmalar;
 • tedavi yaralar.

- Egzersiz merhem, krem gibi hizmet losyon, tamam, amplifikatör güç. Çalışma yalnız, onlar artırmak, üye, yalnızca cinsel ilişki.

Hapları ve diyet Takviyeleri

Deneyimli erkek zamanlı tüm özelliklerini büyüme. Penis ihtiyacı, belirli bir kümesi besin. Sırasında giydiği aletleri, egzersiz, masaj, vücudun alması gereken mineraller, vitaminler, amino asitler. O zaman gider kendi taşması. Yük gerekir, alternatif tatil.

Diyet takviyeleri hap – doğal ek diyet. Pharma sağlar yararlı bir fizyolojik etkisi.

Alırsınız:

 • sağlıklı bir endokrin bezi;
 • daha hızlı kan dolaşımı ve dokulara üyesi;
 • güçlü sinirler;
 • tam bir sentez erkek androjen.

Hormonlar

Hormonlar mümkün ihlal kırılgan doğal denge. Hatalı kabul kıracak normal işleyişini, vücudun.

Regülatörler kudret

Etkili ilaçlar eczaneden.

Çalışma prensibi bağlı etkin maddeler:

 • vardenafil olarak tedavi erektil disfonksiyon. Sonra girmesine, yaklaşık 6 saat. Üye tutarında artmıştır nedeniyle gelişmiş kan akışı;
 • tadalafil – yardımcı olanlar ulaşmak için yeteneğine sahiptir, doğal, kaliteli bir ereksiyon. Farklı uzun süreli eylem – 36 saate kadar. Gerçek boyutunu artırmak için çalışan güçlü bir kan akışı için;
 • sildenafil ilk grup PDE-5, üst ürün erkekler için. Köprü erektil disfonksiyon 4-5 saat.

Farmakolojik araçlar ana kaynak artırmak, streç kumaşlar.

Temel vitaminler Opera:

 • selenyum – sentezlenir organları, vücuda sadece gıda ile. Güçlü tutar testosteron, libido artar, sperm kalitesini artırır;
 • çinko– oran erkekler için vücutta aşağıda 3%. Kavrami, meni, prostat bezi, lökosit, eritrosit. O-sürekli dolum;
 • E ve c vitaminleri İle iyi bir katkı yükseltme kudret, göstergeler sperm geliştirmek sonucu çekme teknikleri.

Halk yöntemleri ve tarifleri

Güç halk ilaçları, uzun zamandır kanıtlanmış bir uygulama.

Ürünler ve otlar

Durumu penil doku etkiler:

kabak yağı penis
 • kabak yağı – kıyafet salata veya içecek bir çay kaşığı aç karnına. Bir ay kılavuzu, teknoloji-germe haline %20 verimli;
 • kereviz, ekşi krema, kalamar, midye, kırmızı balık – gerçek bir erkek ürün. Uyum hormonal arka plan, yükseltmek libido, ereksiyon;
 • fındık, tohumlar (ceviz, badem, kaju fıstığı, susam) – yemek, ayrı ayrı ya da bal. Güçlü bir katkıda erkek sağlığı, durumu damarları, penis;
 • bitkisel infüzyon, ücretleri (kekik, ginseng, adaçayı, zencefil). Yerine basit çay poşetleri. Suyu içmek, günde bir kez. Kaynak gelgit kuvvetleri, güçlü bir ereksiyon.

Liste harika yapar, vücudu sağlıklı, testosteron seviyesini dengeler. Gerçek penis büyütme ihtiyacı sadece yemek değil, — gerekli ve düzenli egzersiz.

Soda

NaCl — yardımcı yolu, büyüme. Soda (1 çay kaşığı), çözünmüş ılık suda, harikalar yaratıyor. Sonuç olarak, bir penis için son 10 dakika. Yordamı yapmak için 60 dakika kadar seks.

Boyut artması nedeniyle güçlü kan akımı. Maksimum kazanç — önce 3 cm Ölçü geçici olarak kabul edilir. Banyo soda ile ihmal, yakılacak cilt.

Bal

Bir soda eklemek, bal yapmak, günlük masaj. Bir sürtünme gövde çalışma prensibi kan akışını geliştirmek. Bal yumuşatır aşındırıcı tahriş soda, canlı alkali reaksiyon. Yumuşak doku penis kurtulmak tahriş.

Ölçü tek çalışan olduğunda, olumlu bir psikolojik ruh hali. İçeri tüketilen bir diğer ürün arıcılık — arı sütü.

Püskürtme — hızlı, tembel

Memeleri kullanılabilir, beceri gerektiren ve egzersiz. Kaliteli seks oyuncak, yakın erotik mağaza.

Temel çeşitler:

meme üyesi
 • meme uyarılması klitoris ve anal delik;
 • kalınlaşma modelleri;
 • uzantı;
 • titreşimli;
 • kabartma;
 • uyarıcı jel.

Tüm türleri, yemler zevk partnerim. Seçerek optimum bir oyuncak için iki önceden konuşur ve arkadaşı.

Hangi yolu seçmek

Seçim bağlıdır nihai hedefi.

Örneğin:

 • stimülasyon kan akışının, kademeli bir artış mağarası corpus cavernosum, ereksiyon artırmak (jel, krem, sprey, pompa, banyo, kabartma tozu, bal, masaj teknikleri, beslenme, diyet Takviyeleri, tabletler);
 • germe sünger, kavernöz doku, bağ (extender, askı, egzersiz, jelqing);
 • kombine etkisi elde karışımı bir yöntem.

Maksimum ilerleme sağlar son seçenek. O profilaktirujut durgunluk artar, dürtü, ereksiyon gücünü. Sonuç kalıcı penis büyütme.

Güvenlik önlemleri

Başlarken yöntemleri, düşünüyorum, güvenlik riskleri ve komplikasyonlar.

Kontrendikasyonları:

 • zihinsel engelli;
 • deri-zührevi hastalığı;
 • iltihap patoloji pelvik.

Sonuç

Eğer istiyorum almak yasal yolu penis büyütme ameliyat olmadan, tutun, düzenli egzersiz cihazları, alıştırma manuel teknikleri. Düzenleyin, doğru beslenme, vitamin patlama, bu fondöten hızlı ilerleme.