Penis büyütmek için nasıl evde: tüm güvenli yöntemler

Hoşnutsuz büyüklüğünde üyesi erkek

Rağmen, mevcut norm ve oranları nasıl olmalı penis boyutu var adamlar hala mutsuz, kendi parametreleri. Beklendiği gibi, birçok erkek umurumda soru — penis büyütmek için nasıl evde?

Cerrahi müdahale için izin verilir sadece ciddi endikasyonları. Ve bu toprakta başlar aramak için çeşitli yollar. Aslında yöntem ve teknikleri kendi kendine uzama çok önemli almak için en uygun yoldur.

Artırabilir miyim üyesi evde?

İlk şey soruyor erkekler mi penis büyütmek için alternatif yollar olmadan, plastik ve cerrahi müdahale.

Tıbbi uzmanlar, çok teklif çeşitli teknikler için geçerli olan aşağıdaki prensibe göre:

 • germe ve kavernöz kavernöz doku penis sorumlu olan boyut organı ereksiyon sırasında;
 • artmış kan akımı için gerekli elde etmek veya ereksiyon, penisin;
 • artan erektil fonksiyon ve libido artışı etkileyen cinsel aktiviteye erkekler genel olarak.

Unutulmamalıdır ki, penis boyutunu hiçbir şekilde etkilemez, cinsel yaşam erkekler genel olarak ve üreme sağlığı.

Başka bir soru, bir sorun, bir baş boyutu, organ kışkırtır ortaya çıkması kompleksleri ve kendine güvensizlik. Bu durumda, erkek gelişebilir erektil disfonksiyon psikojenik genesis.

Kaç cm artabilir üye evde?

Bazı sitelerde bilgiler var hakkında oldukça iyi, ve kendi artırmak için organ çapı 5 cm ve uzunluğu.

Sonuç birçok faktöre bağlıdır:

 • Fizyolojik ve bireysel özellikleri – eğer bir adam eğilimli, hızlı büyüme ve üreme organı artması daha önemli kullandığınızda, farklı şekillerde;
 • Azim – süreç streç kumaş hızlı, bu nedenle, göstermek zorunda olacak azim ve zaman harcamak, bir sonuca ulaşmak için;
 • Sistematik – seçildiğinde, herhangi bir tekniğin yapılmalıdır bakımları düzenli olarak. Bazen çıkıyor artırmak cinsel organı 1-2 cm, ama bu somut bir başarıdır.

Dikkat! En etkili yöntemlerle artırmak için penis uzunluğu yöntemleri vardır cerrahi. Diğer yolları garanti kazancı en fazla 2-4 bkz.

Egzersiz, penis büyütme

İçin penis büyütme yararlanmak için özel egzersizler. Egzersiz uygun erkekler hangi kontrendikedir uygulama çeşitli yollarla penis, önlemek için alerjik reaksiyonlar.

En verimli olarak kabul edilir 3 egzersiz, her biri biz daha ayrıntılı olarak düşünün.

Germe

En kolay yolu, penis büyütmek için evde – germe. Gerçekleştirilen bu oldukça basit olmalıdır penis almak için kafasını ve çekme. Tercihen prosedürünü yürütmek için farklı açılardan. Etki gücü önemlidir artırmak için eşit ve düzgün bir şekilde, zarar değil için kumaş. Egzersiz germe yapmak tavsiye edilir, 10-15 dakika, sadece bu durum için olası bir sonuç.

Esneme

Bu egzersiz için ihtiyaç neden olabilir, cinsel üyesi bir devlet, küçük bir uyarma. Yöntemin özü şudur ki penis yukarı çekti aşağı ve geri, ve sonra adam onun üzerine oturur. Benzer bir egzersiz sağlar artırmak taban cinsel organ uzatmak ve artırmak boyut çapı. Etki mekanizması artan basınç kavernöz vücut.

Fleksiyon

Ayrıca bu egzersiz gerektirir eksik ereksiyon. Takip flex penis farklı yönlere, bu olmamalı, ağrı hissi, bu nedenle dikkatle takip edin duyumlar. Eğer manipülasyon teslim güçlü bir rahatsızlık, bu egzersiz gerekir derhal. Sonraki fleksiyon gerek yavaşça zarar görmesini önlemek için kumaş.

Yağlar

Özel dış cephe için tasarlanmış araçlar için artan bir cinsel organ, izin sonuca ulaşmak için, evde herhangi bir zarar vermeden, vücudun. Oluşan fonların içerdiği organik bileşenler hemen hemen yok kontrendikasyonları erkekler için.

Etki mekanizması yağlar vardır, 3 çeşit:

 • Hızlı – uygulama sonrası araç talimatlara göre penis artar birkaç santimetre daha fazla onları hemen ilişkiden önce.
 • Jeller artırmak için bir penis – uyuşturucu kullanmak için böyle bir plan gerekiyor, birkaç ay üst üste elde etmek için toplu etkisi.
 • Yardımcı araçlar kullanılır, ayrıca diğer yöntemlerle, örneğin, egzersiz, onlar daha fazla değiştirmek için tasarlanmıştır uzunluk ve kalınlıkta penis.

Uygulama yağlar güvenli olarak kabul edilir bir yöntem boyutunu artırmak için bir üye. Ama uygulamadan önce gözden geçirmelisiniz deyim, kontrendikasyonları ve olası yan etkileri.

Penis büyütme halk ilaçları

Ayrıca egzersiz ve özel fonların, penis büyütmek mümkün halk ilaçları.

İlk yer vermek normal bir gıda soda da olur bitkisel ilaç – tabanlı araçlar, otlar ve şifalı bitkiler olarak kullanılabilir topikal ve ağızdan tentür ve kaynatma.

Sodyum bikarbonat

Kabartma tozu satılan her mağazada ve ucuzdur, bu nedenle, yollar, bahçe kullanımı sadece etkili değil, ama çok maliyetli.

 • Kompres soda ile. Hazırlamak için karıştırılır kabartma tozu ile bal ve neden tüm uzunluğu, cinsel organ hariç kafası;
 • Banyo çözeltisi ile soda. Onların yardımı ile, kan akımı geliştirmek ve gelişimini önlemek iltihabı. Prosedürü için tavsiye edilir önce cinsel eylemi, önceden ulaşan, ereksiyon;
 • Ovucu soda. Bu bodur artırır sadece cinsel organı, aynı zamanda koruyucu etkisi vardır, gelişimini engeller, ürolojik hastalıklar. Manipülasyon yapılmalıdır sonra sıcak bir duş, tamamlanması önemlidir neden penis nemlendirici krem;
 • Masaj uygulaması ile soda. İlk üye uygulamak için gerekli olan temel ya da zeytin yağı, daha sonra kabartma tozu ve masaj ile yumuşak bir sünger 5 dakika boyunca. Sonra bekleyin, 2 dakika ve iyice durulayın.

Otlar

Dikkat bileşimi, biyolojik olarak aktif katkı maddeleri, penis, ile birlikte gelen otlar sağlamak için böyle bir sonuç. Uzmanlar özellikler aşağıdaki bitkiler için büyüme uzunlukta ve kalınlıkta bir penis:

 1. Epimedium – kore Orgazm geçerli olan erektil disfonksiyon tedavisinde ve etkiler penis boyutları erkekler. Ana etken madde bitki – icariin, bir kan damarları genişler ve bu kavernöz vücut penis, ereksiyon güçlendirir.
 2. Ginseng – kanıtlanmış bir araç güçlendirir, kan akışını kavernöz gövdelere penis. Zaten ilk uygulamadan sonra penise daha yoğun kan ile doldurulur, yani artar, kalınlığı ve uzunluğu.
 3. Eurycoma dinality – malezya ginseng, bir de kurtarır engelliler erektil fonksiyon, kan akışını artırarak dokulara penis. Ayrıca, bitki hacmi artar sperm var ve erkek libido düzeyi.

Hapları ve diyet Takviyeleri için penis büyütme

Artırmak cinsel organı evde de kullanarak ilaç ilaç olabilecek sentetik ve doğal (Bady). Mekanizması onların eylemleri daha sık olduğunu artmış dolaşım ve kan dolaşımı, dokulara penis artar doğal olarak.

Çinli tabletler – en popüler bugün, ilaç, penis büyütme, temel bileşeni olan çin ginseng. Bu madde, vücudun dayanıklılığını artırır ve koruyucu özellikleri artırır, ton, doku ve cilt ve aynı zamanda kan akışını artırır. Otelin ders toplu kullanım etkisini artırmak için yardımcı bir organ.

Diyet takviyeleri – bu ilaçlar, bitkisel maddeler ve vitaminler, uygulamak için daha iyi olan ile birlikte diğer yöntemler.

İyi bir diyet Takviyeleri içeren aşağıdaki aktif maddeler:

 • Buğday tohumu yağı – bu ürün içerdiği selenyum ve çinko, inşaat malzemeleri testosteron sentezi.
 • E vitamini– antioksidan, önemli bir madde için üreme sağlığı erkekler etkiler elastikiyet ve tensility doku penis, daha potens ve libido.
 • Kabak çekirdeği – çinko içerir, ve vazgeçilmez kontrolü üreme fonksiyonu.

Diğer yöntemler, penis büyütme

Değiştirmek hacim ve uzunluk penis de kullanarak, özel yemler, pompa ve extender.

Pompası

Böyle bir fikstür dışarıdan hatırlatıyor pompası, onun çalışma prensibi garanti kazanç güç, ereksiyon ve daha kaliteli bir cinsel yaşam için erkeklerin yanı sıra, büyüme boyutu organ. Ama en önemlisi, bu ne pompası yardımcı erkek ereksiyon ve erektil disfonksiyon tarafından vakum kan neden gelsin bu kavernöz gövdelere.

Uygulamak için vakum pompası gerekir şu şekilde:

 1. üye lekeli krem, sonra enjekte silindir cihaz;
 2. silindir pompalı hava, yol, basınç organı;
 3. basınç kan akışını artırmak, ne pahasına artar uzunluğu ve penis kalınlığı;
 4. dahili manometre basıncını ayarlar organ;
 5. kullanmak pompası gerekir cinsel ilişkiden önce.

Sonuç vaat pompası, aslında geçici, bu yüzden onu kullanan erkekler erektil disfonksiyon ve küçük boyutları için bir destek olarak bir cihaz.

Extender

Extender – bu özel tasarım, istediğiniz bağlı cinsel organ büyütme için uzunluğu ve kalınlığı, ortadan kaldırmak için eğrilik. Onun çalışma prensibi yatıyor güçlü işaretlenmiş doku ve uzun süreli maruz kalma. Bu sayede hücreler corpus cavernosum başlar paylaşmak ve daha da büyümesi.

Extender tek bir cihaz vardır uzun süreli tedavi sonucu. Doktorlar tasvip uygulama hizalamak için organ ve artan boyutlarda. En önemlisi, kullanılan uzman gözetiminde yöntem içerir yüksek risk yaralanma.

Extender birçok türü vardır – ilmekledi, vakum ve bel. En kolay ve en etkili olarak kabul edilir bel ve vakum fikstür, ilmekledi aynı maliyeti çok daha düşüktür. Kullanmak için bir cihaz gerekir her gün ve birkaç saat sadece vücut alışık gerilebilir, genişletici tweak için yeni bir gerginlik.

Ürünler büyük üyesi

Dengeli beslenme önemli bir rol oynar koruyarak sağlıklı ve tam işleyen bir üreme organları erkek. Büyük boyutta bir üyesi doğal olarak içermelidir diyet aşağıdaki ürünler:

 • Karpuz bileşenleri çilek güçlendirmek, kan dahil olmak üzere, lokal kan dolaşımını dokusunda penis.
 • Protein – protein sorumludur düzeyde testosteron ve büyüme, kas dokusu, yani bir erkek düzenli olarak tüketmek, proteinli gıdalar, özellikle et, peynir, yumurta ve süt.
 • Fındık ve tohum kaynağı büyük miktarda besin, vitamin artıran testosteron sentezi.
 • Deniz ürünleri , özellikle istiridye, vardır afrodizyaklar içeren gerekli erkekler çinko düzeyini artırır testosteron ve cinsel yeteneği.
 • Yeşil – özellikle ıspanak, kereviz, maydanoz, aynı zamanda testosteron artırmak ve güçlendirmek, genel sağlık.

İyi bir uyarıcı cinsel fonksiyon olarak kabul edilir bitkisel yağlar, bitkisel çaylar, yanı sıra bitter çikolata, çilek, taze sebze ve meyveler, kabak çekirdeği.

Sonuç

Aslında boyutunu büyütme, penis evde olmadan ameliyat ve doktor yardımı – bu bir efsane değil, bir gerçektir ve sonuç normal, zor iş. Adam almalı kompleksi teknikleri bu makalede özellikli, daha sonra sistematik bir şekilde gerçekleştirmek için tüm öneriler, takip etmek için bir günlük menü ve yaşam, kötü alışkanlıklardan kurtulmak. Umut yok, hızlı ve etkileyici sonuçlar artışı üyesi en fazla 3-4 cm mevcut parametreleri verebilir sadece plastik cerrahi değil, muhafazakar yollar.